Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Slobozia (https://forum.4tuning.ro/573-slobozia.html)
-   -   Slobozia diverse (https://forum.4tuning.ro/573-slobozia/13953-slobozia-diverse.html)

Villy ATS 31-10-08 18:29

Re: Slobozia
 
asa vlad fair-play

Pilif 31-10-08 20:36

Re: Slobozia
 
Quote:

Originally Posted by vlad_strumph (Post 1837060)
Ba,ca sa se stie...nu imi consider masina supercar,sau masina sport...e un jeepuletz care fuge cat de cat,se descurca...si am fost surprins ca l-am facut pe andrei cu fiesta (pocket rocket )...ma dau cu orice masina ,indiferent de putere pentru ca vreau sa dam drumu la ideea asta,liniutze,nu venim sa stam degeaba...mandru eram caci am nu m-am facut nimeni ,indiferent de scuze,si normal ca sunt mandru...avand in vedere ca eu imi stric masina la liniutze,cred ca se merita sa le stricati si voi restu...bafta si ne vedem prin oras:)

ia zi tata te dai cu mine?sunt baiatu ala cu ursu ala rosu....si mai vrea sa se dea si prietenul ala al meu cu pisica aia de bulgaria...si vad ca si andrey vrea sa isi ia revansa...ne intalnim maine seara sau pe zi ??ia zi cum vrei tu stabileste o ora si un loc unde sa ne intalnim si o sa fiu acolo...hai ca astept raspuns de la tine aici...bafta

vlad_strumph 01-11-08 02:00

Re: Slobozia
 
Quote:

Originally Posted by Pilif (Post 1837184)
ia zi tata te dai cu mine?sunt baiatu ala cu ursu ala rosu....si mai vrea sa se dea si prietenul ala al meu cu pisica aia de bulgaria...si vad ca si andrey vrea sa isi ia revansa...ne intalnim maine seara sau pe zi ??ia zi cum vrei tu stabileste o ora si un loc unde sa ne intalnim si o sa fiu acolo...hai ca astept raspuns de la tine aici...bafta

ba,de dat ne dam:) ca vorba aia...si asa suntem 10 in tot orasu care fac astea,restu sunt fricosi sau ...nush ...ideea e ca nu stiu daca pot maine ,crede-ma ca am treaba in oras...stiu,si TIM vrea...si tu si andrei...singurul care e posibil sa imi dea metrii buni e TIM cred...nush ...si andrei poate si tu...vedem...de acceptat accept..dar nush daca maine,mai ne auzim aici si iti zic exact...bafta

Sakin 01-11-08 09:11

Re: Slobozia
 
barem filmati si voi sa vada toata lumea ! :)

Pilif 01-11-08 11:48

Re: Slobozia
 
Quote:

Originally Posted by vlad_strumph (Post 1837544)
ba,de dat ne dam:) ca vorba aia...si asa suntem 10 in tot orasu care fac astea,restu sunt fricosi sau ...nush ...ideea e ca nu stiu daca pot maine ,crede-ma ca am treaba in oras...stiu,si TIM vrea...si tu si andrei...singurul care e posibil sa imi dea metrii buni e TIM cred...nush ...si andrei poate si tu...vedem...de acceptat accept..dar nush daca maine,mai ne auzim aici si iti zic exact...bafta

bine tata atunci cand poti tu lasa un mesaj aici sa ne intalnim...

andreye 01-11-08 11:49

Re: Slobozia
 
Eu o sa vin cu camera sa facem niste filmuletze

Villy ATS 01-11-08 12:23

Re: Slobozia
 
sakine vrei sa ne dam si noi cand se duc ei?

Sakin 01-11-08 15:25

Re: Slobozia
 
Quote:

Originally Posted by Villy ATS (Post 1837825)
sakine vrei sa ne dam si noi cand se duc ei?

clar... :) vezi ca am doar gaz :)) deci n-o regla pentru benzina :) ai mila de mine... :(

vlad_strumph 02-11-08 19:54

Re: Slobozia
 
5 Attachment(s)
Gata,am facut rost de poze...imi pare rau ca nu am facut liniutze weekendu asta ca nu am putut...bai pilif,ne dam in weekendu asta care vine ,zii si lu TIm si cu Andrei vorbesc eu...pe unu din voi tot tre sa il fac:)

andreye 02-11-08 22:46

Re: Slobozia
 
La mn cred ca ai sanse mari sa ma lasi...
marfa pozele sa vin si eu cu a mea sa facem amandoi undeva cocotati

Pilif 02-11-08 22:50

Re: Slobozia
 
da ma noi te asteptam cu mare drag :D sper sa ne dam week asta care vine ;)

RD-Woo 03-11-08 09:48

Re: Slobozia
 
Cate provocari.. cate provocari!! :twisted:
Bravo! ma bucur ca se mareste comunitatea si potential
in privinta masinilor exista!:peace:

Sakin 03-11-08 18:36

Re: Slobozia
 
gaaaataaa !!! am fost trecuti pe harta :)))

NoLimit 03-11-08 20:16

Re: Slobozia
 
1 Attachment(s)
salut! Se pare ca lucrurile sunt destul de serioase privind deschiderea unei comunitati.Felicitari celor care s-au ocupat cu organizarea si celor care au participat. Imi voi face scurta introducere: am o dacie 1310, am recunoscut cateva persoane pe forum, sper sa ajung si eu la intalniri. Daca tot faceti provocari voi incepe si eu prin a provoca la o liniuta IL 85 CRS golful rosu pe motorina.MrPigos ne vedem la intalniri:lol:. O poza cu masina mea.

Sakin 03-11-08 20:56

Re: Slobozia
 
welcome to the club !
ne-auzim pe vineri ? :)


All times are GMT +2. The time now is 19:27.

- Copyright 2024 4Tuning