Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Slobozia (https://forum.4tuning.ro/573-slobozia.html)
-   -   Slobozia diverse (https://forum.4tuning.ro/573-slobozia/13953-slobozia-diverse.html)

vlad_strumph 31-12-09 17:31

Re: Slobozia diverse
 
Quote:

Originally Posted by Grasu'XxL (Post 2936894)
bv 86 ... ala l-am vazut si eu zi vizavi de ialomita:rolleyes2 stuninng

Ba copile,io cred ca ai treaba si ne lasi sa te retinem...du-te la scoala,invata abecedaru apoi vino aici...imi pui mie Bmw ala cu MCL la masini rapide si nu are nici o treaba cu viteza masina aia...are 8 cai...aia e vorba doar despre aspect si atat...uite oricum e exagerata...dar in fine...esti un re**r*t ! la restu,la multi ani...tie,culca-te ca e 7 deja.

alex_77_marius 31-12-09 18:21

Re: Slobozia diverse
 
Ai mai Vlade numai fi rau asa cu el:)) asa eram si noi cand eram mici saracu copil l-ai necajit asa chiar de sarbatori.Membrilor 4tuning Slobozia va urez UN CALDUROS LA MULTI ANI!!! sa ne vedem cu bine in noul an,unul care sper sa fie plin de realizari pentru toata lumea.Bafta si distractie placuta in noaptea dintre ani.

Grasu'XxL 01-01-10 20:47

Re: Slobozia diverse
 
am si eu o intrebare! CATI cp poti scoate dintro dacie 1410 sport maxim:?:

DannY_SmekeruL 02-01-10 00:12

Re: Slobozia diverse
 
daca vrei sa scoti ceva din dacie trebuie sa investesti multi bani si dupa cate vad ai 13 ani si nu cred ca ai de unde bani sa investesti intr-o dacie.

vlad_strumph 02-01-10 16:51

Re: Slobozia diverse
 
Nu mai bagati copilu in seama,lasati-l sa moara in lumea lui... :))
La multi ani !

Catalyn 02-01-10 18:30

Re: Slobozia diverse
 
Quote:

Originally Posted by mani4k (Post 2935846)
.... apropo de masini HOT, am vazut prin oras un Mitsubishi Eclipse GSX portocaliu, fabricatie cred ca 1990..... stie cineva al cui este? frumoasa masina...

masina a avut initial nr de Buzau, a ajuns in Bv, avea interiorul refacut cu piele alba si un sistem audio ok ...i am reparat odata alarma ca nu mai mergea telecomanda...stiu ca era de vanzare, pe la curse nu a semnat condica, oricum e motorul aspirat pe ea

xanderrr 12-01-10 18:59

Re: Slobozia diverse
 
la multi ani ptr toata lumea:P ...nu am mai postat nimic de o mie de ani...cam linishte:-s...ce se mai aude???

Villy ATS 12-01-10 23:01

Re: Slobozia diverse
 
Vezi ca e intalnire 4Tuning Slobozia vineri acum pe 15 ianuarie in parcare la Amonil

xanderrr 12-01-10 23:08

Re: Slobozia diverse
 
pfff... masina mea se dezmembreaza de vineri.... o bag in renovari:P:)))) ambreiaj..suspensie...frane....culoare..alte jante..faruri cu lupe...si multe altele...vreo 2..3 sapt...

darkyro77 13-01-10 15:09

Re: Slobozia diverse
 
vrem detalii ...

xanderrr 13-01-10 19:31

Re: Slobozia diverse
 
stii tu ...idei dealea de imi vin mie peste noapte:))) acum iar o sa zica lumea ca bag bani in troaca asta:))) da m-am plictisit de ea asha cum e:P ....asha ca mai schimb cate ceva....destul de multe..dasa vedem ce-o sa iasa...sper sa termin in vreo 2..3 saptamani

SweetBoy 14-01-10 14:01

Re: Slobozia diverse
 
Quote:

Originally Posted by xanderrr (Post 2974200)
stii tu ...idei dealea de imi vin mie peste noapte:))) acum iar o sa zica lumea ca bag bani in troaca asta:))) da m-am plictisit de ea asha cum e:P ....asha ca mai schimb cate ceva....destul de multe..dasa vedem ce-o sa iasa...sper sa termin in vreo 2..3 saptamani

bafta cu proiectu. si la mine vine alta troaca. logan ph2 nou noutz :lol:

xanderrr 14-01-10 19:32

Re: Slobozia diverse
 
am primit jantele si lupele....maine sosesc ambreiajul bucsaraia arcuri fata ....sa fim si noi mai aproape de pamant...pivotii, sambata ...bratele de la puntea spate...inca sunt in asteptari..

DannY_SmekeruL 19-01-10 23:12

Re: Slobozia diverse
 
ma daca nu era vremea asta naspha aveai puse si bratele spate :D

Villy ATS 13-02-10 14:10

Re: Slobozia diverse
 
Stie careva care a fost treaba cu Fundata...snow...drift? :)


All times are GMT +2. The time now is 07:21.

- Copyright 2024 4Tuning