Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Slobozia (https://forum.4tuning.ro/573-slobozia.html)
-   -   Slobozia diverse (https://forum.4tuning.ro/573-slobozia/13953-slobozia-diverse.html)

darkyro77 28-09-09 13:55

Re: Slobozia diverse
 
huoooooooooooo .... circotasii
da tu ce vrei sa faci din ascona aia? :) fiecare cu pasarica lui

Sebastien SIR 28-09-09 15:01

Re: Slobozia diverse
 
cine ma lamureste si pe mine cu ceva....am vz pe multe masini stikere cu o flacara...si sub ea...club nush cum:)...despre ce e vb?

vlad_strumph 28-09-09 16:24

Re: Slobozia diverse
 
Quote:

Originally Posted by darkyro77 (Post 2675266)
huoooooooooooo .... circotasii
da tu ce vrei sa faci din ascona aia? :) fiecare cu pasarica lui

E,daca o dai in dastea,fa ce vrei...io vroiam sa iti dau un sfat ,dar cu marlanii dastea ma p**h pe ele de sfaturi...ca in principiu asta e motivu pentru care postezi imagini,sa afli ce zice lumea...pe mine ma doare **** ce zice lumea de masina mea,e hobby ,o fac pentru mine ...

darkyro77 28-09-09 18:17

Quote:

Originally Posted by vlad_strumph (Post 2675615)
pe mine ma doare **** ce zice lumea de masina mea, e hobby, o fac pentru mine ...

that's the point

Quote:

Originally Posted by Sebastien SIR (Post 2675416)
cine ma lamureste si pe mine cu ceva....am vz pe multe masini stikere cu o flacara...si sub ea...club nush cum:)...despre ce e vb?

este un nou club din slobozia ... evident club neinregistrat ...
... mai bine asa decat cu stickere de la anumite cluburi ... a la mirko

naka66vio 28-09-09 18:25

Re: Slobozia diverse
 
lamuritima si pe mn mirko e cumva nebunul ala care face stikere si fel de fel de nebunii?daca da il stiu de mult timp si e o catastrofa de om care ma amuza teribil;)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))

Sebastien SIR 28-09-09 18:34

Re: Slobozia diverse
 
aha am inteles...ms dan!:)

mani4k 28-09-09 18:36

Re: Slobozia diverse
 
rasp lui darkyro77: nu vad ce e rau in faptul ca pui firma lui Mirko pe masina, in fond nu e pusa degeaba ... poate face si el reducere :P

SweetBoy 28-09-09 18:54

Re: Slobozia diverse
 
Quote:

Originally Posted by mani4k (Post 2676033)
poate face si el reducere :P

cat 2 lei? sa fim seriosi. mie sa nu te traga si in teapa. taicameu are un prieten si de vreo 4 ori l-a chemat sa ii termine lucrarea a vrut ala sa il si bata intr-un timp. dar asta e mirko. mai lasati-l dracu pe mirko si vedeti k a inceput State student la Sorbona pe PROTV =))

mani4k 28-09-09 18:57

Re: Slobozia diverse
 
eu ma tot uit la https://www.youtube.com/watch?v=k8OuU0dHNNQ :D

Sebastien SIR 28-09-09 18:57

Re: Slobozia diverse
 
sa facem un topic separat dedicat lui mirko asta ca de ceva vreme numai de el se vb:)

mani4k 28-09-09 18:59

Re: Slobozia diverse
 
.. si publicitatea negativa... tot publicitate se numeste :D

sunt pentru topic special....

darkyro77 29-09-09 07:40

Re: Slobozia diverse
 
Quote:

Originally Posted by mani4k (Post 2676033)
rasp lui darkyro77: nu vad ce e rau in faptul ca pui firma lui Mirko pe masina, in fond nu e pusa degeaba ... poate face si el reducere :P

cand vorbeam de "clubul lui mirko" ma refeream la Anonymous Motorsport ... asta pentru cine nu a inteles substratul

G.F.A 29-09-09 18:24

este un club creat de mine si inca 5 baieti ... binenteles neinregisrtrat ... am vrut sa facem si noi ceva mai special .... dupa ceva lucru in photoshop si alergaturi pe la tipografii ne`au iesit si stikarele :D. Cine vrea ... este bn venit :))

Appo .... numele clubului este '' South Club,,

Sakin 30-09-09 05:45

Re: Slobozia diverse
 
nu era vorba de voi cu Anonymous Motorsport ... e vorba ca au aparut baieti cu parasolare care nu au nici o treaba cu anonymous`ul...foarte bine pentru voi c-ati facut un club.cand il inregistrati ?

G.F.A 30-09-09 11:07

Re: Slobozia diverse
 
poi .... deocamdata tre sa caut niste informatii despre inregistrat ... k nu stiu nimik ... dk stie cineva .. sa`mi zica si mie ...


All times are GMT +2. The time now is 07:45.

- Copyright 2024 4Tuning