Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Slobozia (https://forum.4tuning.ro/573-slobozia.html)
-   -   Slobozia diverse (https://forum.4tuning.ro/573-slobozia/13953-slobozia-diverse.html)

Villy ATS 18-11-08 20:26

Re: Slobozia diverse
 
Sambata seara ne intalnim la vama k sa discutam despre un nou loc de intalnire, cum multi nu au cont pe 4tuning propun sa ne mai intalnim odata acolo k sa ne gasim cu totii
si sa vorbim

NoLimit 19-11-08 15:28

Re: Slobozia
 
Quote:

Originally Posted by MrPigos (Post 1869233)
nu esti serios deloc.cand ne-am intalnit ai inceput ca nu facem,ca iti trage dreapta sau nu mai stiu ce aberatii ai bagat.

Am incercat sa fac o gluma dar nu a mers recunosc vina mea.Dar eu te am intreabat daca o sa fi prezent la vama si ai spus ceva de genul ca petrecere fara tine nu se poate.Eu am fost la vama si nu te am vazut, am intrebat si de tine.Incercam data viitoare.bafta si inca odata scuze pentru neintelegere

Sakin 19-11-08 16:25

Re: Slobozia diverse
 
unu mai orgolios ca altul.pe unde te uiti va certati intre voi ca .... si tot n-ajungeti la nici un rezultat . zau asa...

IL-07-XUX 23-11-08 16:01

Re: Slobozia diverse
 
FRATILOR TREZIREA!!!:yikes::yikes::yikes:....ASEARA CAND AM AJUNS LA VAMA ERAM DOAR EU CU ANDREI...abia pe urma, m-am intalnit in oras cu sakin si villy...parca era si picollo cu megane-ul dar nu cred ca m-a vazut...stiu, a fost naspa ca a nins dar trebuia macar 10 minute sa ne intalnim si pe urma plecam...asha cine stie cand o fi urmatoarea intalnire...daca nu va treziti se duce de rapa toata comunitatea noastra!:-(:-(:-(

xanderrr 24-11-08 23:53

Re: Slobozia diverse
 
eu n-am apucat sa vin:( ..nu am avut cu ce...

bellu_84tim 25-11-08 00:04

Re: Slobozia diverse
 
6 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by IL-07-XUX (Post 1881877)
FRATILOR TREZIREA!!!:yikes::yikes::yikes:....ASEARA CAND AM AJUNS LA VAMA ERAM DOAR EU CU ANDREI...abia pe urma, m-am intalnit in oras cu sakin si villy...parca era si picollo cu megane-ul dar nu cred ca m-a vazut...stiu, a fost naspa ca a nins dar trebuia macar 10 minute sa ne intalnim si pe urma plecam...asha cine stie cand o fi urmatoarea intalnire...daca nu va treziti se duce de rapa toata comunitatea noastra!:-(:-(:-(

eu am fost la timisoara sa cumpar o pisica frumoasa. pacat ca e 320:sad:. oricum ne vedem prin oras

bellu_84tim 25-11-08 00:09

Re: Slobozia diverse
 
7 Attachment(s)
si pt cei care nu stiu nu cu mult timp in urma mi-am luat un urs cabrio belea. pt ca tre sa aducem masini frumoase in slobozia acum ca ne-am facut si noi membrii 4tuning cu drepturi depline

Sakin 25-11-08 05:38

Re: Slobozia diverse
 
sa le porti sanatos...auzi, ursul nu avea probleme cu actele ?

xanderrr 25-11-08 09:04

Re: Slobozia diverse
 
foarte smekere amandoua...sa le stapanesti sanatos...ursu' ce motor are??

Villy ATS 25-11-08 09:44

Re: Slobozia diverse
 
Quote:

Originally Posted by bellu_84tim (Post 1884985)
si pt cei care nu stiu nu cu mult timp in urma mi-am luat un urs cabrio belea. pt ca tre sa aducem masini frumoase in slobozia acum ca ne-am facut si noi membrii 4tuning cu drepturi depline

TIM`ule ce ar fi daca prezinti tu masinile astea frumoase aici => https://forum.4tuning.ro/573-slobozia/96297-prezentarea-masinilor-membrilor-4tuning-slobozia.html si spui si cate ceva despre ele si despre tine
ca de, toti membri din slobozia am facut asta

bellu_84tim 25-11-08 10:46

Re: Slobozia diverse
 
Quote:

Originally Posted by Sakin (Post 1885076)
sa le porti sanatos...auzi, ursul nu avea probleme cu actele ?

nu are nici o problema cu actele. o sa va explic eu despre ce a fost vorba cand ne mai vedem. in curand va avea nr IL-84-TIM:D

Sakin 28-11-08 05:50

Re: Slobozia diverse
 
Quote:

Originally Posted by bellu_84tim (Post 1885427)
nu are nici o problema cu actele. o sa va explic eu despre ce a fost vorba cand ne mai vedem. in curand va avea nr IL-84-TIM:D

ok. eu doar am intrebat ca vazusem un anunt pe 4tuning. sa-L stapanesti sanatos...foarte frumos ...

bellu_84tim 03-12-08 20:44

Re: Slobozia diverse
 
hai mai oameni buni. nu mai zice nimeni nimic? se duce dracu comunitatea noastra:sad:

Sakin 04-12-08 20:32

Re: Slobozia diverse
 
ntz...s-au speriat toti de-o ninsoare si de putin frig...:) se pare ca nu le merge la toti aeroterma :)) am auzit ca o sa facem o intalnire la o bere sau un vin...acum, nu se stie, ramane de vazut ;)

xanderrr 05-12-08 23:23

Re: Slobozia diverse
 
5 Attachment(s)
o adevarata intalnire ...de mashini... ...peste 150 de masini..orice modificat din bucuresti...o sa mai pun poze...ceva mai diversificate:P..poate vom avea si noi asha ceva..


All times are GMT +2. The time now is 10:52.

- Copyright 2024 4Tuning