Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Accidente (https://forum.4tuning.ro/451-accidente.html)
-   -   accident socant-VIDEO (https://forum.4tuning.ro/451-accidente/139441-accident-socant-video.html)

hellker 22-08-09 11:28

accident socant-VIDEO
 
http://tube.md/video/1657/НЕ-ДЛЯ-СЛАБОНЕРВНЫХ-ЖЕСТЬ-18

imaginile sunt extrem de dure..accidentul s-a intamplat foarte aproape de noi..pe o sosea din moldova

andi_cimpean 22-08-09 11:43

Re: accident socant-VIDEO
 
ce moldoveni nepasatori....ei treceau toti cu masinile...nu conta ca pe sosea era carnagiu si ca mai erau supravietuitori pe sosea sau in masini...

ays-ul 22-08-09 11:44

Re: accident socant-VIDEO
 
nasol de tot:-(

Ingerasul99 22-08-09 11:48

Re: accident socant-VIDEO
 
Dastea ar trebui sa arate pe la stiri sa se mai potoleasca si astia de pe la noi!
Mie mi-au placut imaginile.

22VIN 22-08-09 11:48

Re: accident socant-VIDEO
 
Mama cat de puternic a fost accidentul. Presupun ca s-a intamplat din cauza ca unul dintre ei a fost prea "jmecher" si a trebuit sa depaseasca.

22VIN 22-08-09 11:50

Re: accident socant-VIDEO
 
Quote:

Originally Posted by andi_cimpean (Post 2576923)
ce moldoveni nepasatori....ei treceau toti cu masinile...nu conta ca pe sosea era carnagiu si ca mai erau supravietuitori pe sosea sau in masini...

Pai si ce sa le faci? Daca-i misti, poti face mai mult rau. Nu ai ce face decat sa astepti ambulanta. La noi in tara s-ar fi strans 1000 oameni si ar fi facut toti poze. Unii sunt saritori, dar in astfel de situatii chiar nu ai ce face. Eventual sa scoti bornele de la bateriile masinilor ca sa nu se intample alta nenorocire.

nigger 22-08-09 18:14

Re: accident socant-VIDEO
 
multi morti...pacat

addicted2trance 22-08-09 18:54

Re: accident socant-VIDEO
 
pfffff urat...

TazMan 22-08-09 20:17

Re: accident socant-VIDEO
 
Quote:

Originally Posted by andi_cimpean (Post 2576923)
ce moldoveni nepasatori....ei treceau toti cu masinile...nu conta ca pe sosea era carnagiu si ca mai erau supravietuitori pe sosea sau in masini...

In primu rand acest accident nu a fost in Repubica Moldova, seamana dar nu rasare cu drumu ce leaga Albita de Chisinau. Si in al 2-lea rand, crezi ca in Romania e mai ok ? Multi fug cand vad accidente langa ei cu sange si oameni aruncati pe asfalt...

Ps: acest accident are deja 3 ani de la producere...

hellker 22-08-09 20:19

Re: accident socant-VIDEO
 
era q7 aparut acum 3 ani:-? ?

TazMan 22-08-09 20:50

Re: accident socant-VIDEO
 
Quote:

Originally Posted by hellker (Post 2577923)
era q7 aparut acum 3 ani:-? ?


E nah q7? Fii mai atent... :D

susp3ctu 22-08-09 21:00

Re: accident socant-VIDEO
 
oribile imagini

Alex30 22-08-09 22:18

Re: accident socant-VIDEO
 
Quote:

Originally Posted by hellker (Post 2577923)
era q7 aparut acum 3 ani:-? ?

E Vw Touareg ala toata ziua :lol:. Oricum nu mai conteaza ce masina era,si cand s-a intamplat...pacat ca au murit atatia oameni. RIP

Manson 23-08-09 23:14

Re: accident socant-VIDEO
 
fuck........urat rau de tot....al draq de urat

GJ 64 GAB 23-08-09 23:42

Re: accident socant-VIDEO
 
WAW!!! Foarte urat!!! Trebuie sa invatam din greselile alora!
Cred ca video-clipul asta e cel mai bun exemplu si sa ne potolim cu totii!


All times are GMT +2. The time now is 14:46.

- Copyright 2026 4Tuning