Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   Vand telefoane (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/139185-vand-telefoane.html)

MephistoBM 20-08-09 16:24

Vand telefoane
 
5 Attachment(s)
Lista cu telefoane de vanzare:

Samsung P520 (Armani)
Sony Ericsson W950i
Sony Ericsson W960
Smartphone ETEN Glofiish M700
LG Shine Gold Edition


Intrebati daca vreti mai multe detalii.

Contact: Muntean Tudor
0788105626

viruszatu1 20-08-09 22:16

Re: Vand telefoane
 
ai citit regulamentul? trebuie sa pui un pret la fiecare ..

MephistoBM 21-08-09 03:28

Re: Vand telefoane
 
Samsung P520 (Armani) - 180 E
Sony Ericsson W950i - 6 milioane
Sony Ericsson W960 - 200E [nou]
Smartphone ETEN Glofiish M700 - 6.5 miliaone
LG Shine Gold Edition - 2.5 milioane

MephistoBM 23-08-09 12:57

Re: Vand telefoane
 
uppp, daca vrei mai multe detalii intrebati!

MephistoBM 26-08-09 23:47

Re: Vand telefoane
 
valabile !!!!

Blue.e46 27-08-09 22:53

Re: Vand telefoane
 
Salut!Accepti un schimb pe acel LG shine?
Am 2 mp4 foarte putin avariate, unul este dus displaiul(mam interesat nu costa mai mult de 3 sute....!)si unul intrerupe o milisecunda nu stiu de la ce este exact ma rog e ceva minor in rest totul ii merge + am si incarcator si casti si am uitat sa iti spun are si o mica boxa incorporata si un mic edit...are si tuchbutton!!!!!;)

MephistoBM 28-08-09 20:37

Re: Vand telefoane
 
nu dau la schimb, vreau doar cash. imi pare rau

MephistoBM 31-08-09 11:01

Re: Vand telefoane
 
valabile, +nokia n70 la 2.5 milioane

MephistoBM 04-09-09 22:43

Re: Vand telefoane
 
up!!!!
Smartphone ETEN Glofiish M700 - vandut
LG Shine Gold Edition - vandut

Nokia N70 de vanzare 2.5 milioane negociabil!

plus de vanzare : https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/1...-portabil.html

MephistoBM 18-09-09 18:15

Re: Vand telefoane
 
uppp!!!

de vanzare:
nokia n70 -2.2 milioane (stare f buna, card 512, cablu de date)
nokia 3110clasic - 1.7 milioane (card 1gb, stare impecabila)
nokia n73 - 4.5 milioane (stare buna, casti, cablu, incarcator)
Samsung P520 (Armani) - 200 E (stare impecabila, casti, incarcator, husa, cablu de date)

nu dau la schimb!

plus un dvd-rw, pentru detalii: https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/1...-portabil.html

MM11AJJ 18-09-09 18:43

Re: Vand telefoane
 
nu vrei pe n73 un sony ericsson w910i pachet full? + o differenta

MephistoBM 18-09-09 19:10

Re: Vand telefoane
 
imi pare rau, dar nu dau la schimb nici un telefon!

MephistoBM 21-09-09 15:20

Re: Vand telefoane
 
uppp!!!

de vanzare:
nokia n70 -2.2 milioane (stare f buna, card 512, cablu de date)
nokia 3110clasic - 1.7 milioane (card 1gb, stare impecabila) -VANDUT
nokia n73 - 4.5 milioane (stare buna, casti, cablu, incarcator)
Samsung P520 (Armani) - 200 E (stare impecabila, casti, incarcator, husa, cablu de date)

nu dau la schimb!

plus un dvd-rw, pentru detalii: https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/1...-portabil.html

MephistoBM 24-09-09 16:45

Re: Vand telefoane
 
uppp!!!

de vanzare:
nokia n73 - 4.5 milioane (stare buna, casti, cablu, incarcator)
Samsung P520 (Armani) - 200 E (stare impecabila, casti, incarcator, husa, cablu de date)

nu dau la schimb!

plus un dvd-rw, pentru detalii: https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/1...-portabil.html

MephistoBM 16-10-09 11:16

Re: Vand telefoane
 
se poate inchide. multumesc


All times are GMT +2. The time now is 07:10.

- Copyright 2026 4Tuning