![]() |
Vand telefoane
5 Attachment(s)
Lista cu telefoane de vanzare:
Samsung P520 (Armani) Sony Ericsson W950i Sony Ericsson W960 Smartphone ETEN Glofiish M700 LG Shine Gold Edition Intrebati daca vreti mai multe detalii. Contact: Muntean Tudor 0788105626 |
Re: Vand telefoane
ai citit regulamentul? trebuie sa pui un pret la fiecare ..
|
Re: Vand telefoane
Samsung P520 (Armani) - 180 E
Sony Ericsson W950i - 6 milioane Sony Ericsson W960 - 200E [nou] Smartphone ETEN Glofiish M700 - 6.5 miliaone LG Shine Gold Edition - 2.5 milioane |
Re: Vand telefoane
uppp, daca vrei mai multe detalii intrebati!
|
Re: Vand telefoane
valabile !!!!
|
Re: Vand telefoane
Salut!Accepti un schimb pe acel LG shine?
Am 2 mp4 foarte putin avariate, unul este dus displaiul(mam interesat nu costa mai mult de 3 sute....!)si unul intrerupe o milisecunda nu stiu de la ce este exact ma rog e ceva minor in rest totul ii merge + am si incarcator si casti si am uitat sa iti spun are si o mica boxa incorporata si un mic edit...are si tuchbutton!!!!!;) |
Re: Vand telefoane
nu dau la schimb, vreau doar cash. imi pare rau
|
Re: Vand telefoane
valabile, +nokia n70 la 2.5 milioane
|
Re: Vand telefoane
up!!!!
Smartphone ETEN Glofiish M700 - vandut LG Shine Gold Edition - vandut Nokia N70 de vanzare 2.5 milioane negociabil! plus de vanzare : https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/1...-portabil.html |
Re: Vand telefoane
uppp!!!
de vanzare: nokia n70 -2.2 milioane (stare f buna, card 512, cablu de date) nokia 3110clasic - 1.7 milioane (card 1gb, stare impecabila) nokia n73 - 4.5 milioane (stare buna, casti, cablu, incarcator) Samsung P520 (Armani) - 200 E (stare impecabila, casti, incarcator, husa, cablu de date) nu dau la schimb! plus un dvd-rw, pentru detalii: https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/1...-portabil.html |
Re: Vand telefoane
nu vrei pe n73 un sony ericsson w910i pachet full? + o differenta
|
Re: Vand telefoane
imi pare rau, dar nu dau la schimb nici un telefon!
|
Re: Vand telefoane
uppp!!!
de vanzare: nokia n70 -2.2 milioane (stare f buna, card 512, cablu de date) nokia 3110clasic - 1.7 milioane (card 1gb, stare impecabila) -VANDUT nokia n73 - 4.5 milioane (stare buna, casti, cablu, incarcator) Samsung P520 (Armani) - 200 E (stare impecabila, casti, incarcator, husa, cablu de date) nu dau la schimb! plus un dvd-rw, pentru detalii: https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/1...-portabil.html |
Re: Vand telefoane
uppp!!!
de vanzare: nokia n73 - 4.5 milioane (stare buna, casti, cablu, incarcator) Samsung P520 (Armani) - 200 E (stare impecabila, casti, incarcator, husa, cablu de date) nu dau la schimb! plus un dvd-rw, pentru detalii: https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/1...-portabil.html |
Re: Vand telefoane
se poate inchide. multumesc
|
| All times are GMT +2. The time now is 07:10. |
- Copyright 2026 4Tuning