Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Discutii generale masini (https://forum.4tuning.ro/27-discutii-generale-masini.html)
-   -   Adevaratul logan break care va aparea pe strazi din sept. (https://forum.4tuning.ro/27-discutii-generale-masini/13900-adevaratul-logan-break-aparea-strazi-sept.html)

shaid-kid 03-03-06 11:54

Adevaratul logan break care va aparea pe strazi din sept.
 
2 Attachment(s)
Am facut acest topic pt a clarifica cum va arata adevaratul break de la logan care va fi produs in serie...nu concepte! Aceste imagini au fost surprinse in Norvegia in timpul unor teste.

RoSonic 03-03-06 12:35

hai sa nu mai facem cate un topic pt fiecare poza....

exista aici topicul dedicat acelui logan: https://forum.4tuning.ro/viewtopic.ph...er=asc&start=0


All times are GMT +2. The time now is 02:19.

- Copyright 2026 4Tuning