![]() |
Adevaratul logan break care va aparea pe strazi din sept.
2 Attachment(s)
Am facut acest topic pt a clarifica cum va arata adevaratul break de la logan care va fi produs in serie...nu concepte! Aceste imagini au fost surprinse in Norvegia in timpul unor teste.
|
hai sa nu mai facem cate un topic pt fiecare poza....
exista aici topicul dedicat acelui logan: https://forum.4tuning.ro/viewtopic.ph...er=asc&start=0 |
| All times are GMT +2. The time now is 02:19. |
- Copyright 2026 4Tuning