Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   4Tuning vs. Chuck Norris (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/138965-4tuning-vs-chuck-norris.html)

SKR* 19-08-09 11:49

4Tuning vs. Chuck Norris
 
:twisted: Nu exista lesbiene. Doar femei care nu au cunoscut inca 4Tuning.

:twisted: 4Tuning e cunoscut pentru modestia lui, dar recunoaste ca este a 8a minune a lumii.

:twisted: Daca se intampla ca 4Tuning sa intarzie vreodata, timpul ar face bine sa mearga mai incet si el.

:twisted: Superman are o pereche de pijamale cu 4Tuning.

:twisted: 4Tuning este IN SPATELE TAU!!!

:twisted: 4Tuning este divizibil cu 0.

:twisted: 4Tuning nu se roaga la Dumnezeu, Dumnezeu se roaga la 4Tuning.

:twisted: De ce este asa popular 4Tuning? Pentru ca poate.

:twisted: Chuck Norris nu stie despre acest site, daca ar stii ar sterge internetul. :lol:

:twisted: 4Tuning nu are ceas. El decide cât e ceasul.

:twisted: Dacă tu ai 5$, iar 4Tuning are tot 5$, 4Tuning are mai multi bani decat tine.

DTH 19-08-09 11:51

Re: 4Tuning vs. Chuck Norris
 
Faza era in popcorn :)) oricum a iesit tare si asa :)) good job

SKR* 19-08-09 11:54

Re: 4Tuning vs. Chuck Norris
 
:twisted: 4Tuning nu este “dotat” ca un cal, ci caii sunt dotaţi ca 4Tuning.

Daca mai gasiti glume care sa se potriveasca cu 4t, va rog postati! :D

Oltcit Rally Team 19-08-09 12:39

Re: 4Tuning vs. Chuck Norris
 
Prea tare:twisted:

DTH 19-08-09 12:43

Re: 4Tuning vs. Chuck Norris
 
Inafara de faza cu 4tuning restu sunt copiate ...le-am vazut in revista popcorn acum 1 saptamana , sunt identice :-P

SKR* 19-08-09 12:45

Re: 4Tuning vs. Chuck Norris
 
Haideti si voi cu adaptari 4t :D

SKR* 19-08-09 12:46

Re: 4Tuning vs. Chuck Norris
 
Quote:

Originally Posted by MillionDollarBaby (Post 2569296)
Inafara de faza cu 4tuning restu sunt copiate ...le-am vazut in revista popcorn acum 1 saptamana , sunt identice :-P

Stai mai asa, nu am zis ca le am inventat eu :))))

Cum zice si titlul, 4t vs. Chuck Norris, sunt glume cu Chuck care se potrivesc cu 4t. E 4fun :P

DTH 19-08-09 12:47

Re: 4Tuning vs. Chuck Norris
 
Quote:

Originally Posted by SKR* (Post 2569309)
Stai mai asa, nu am zis ca le am inventat eu :))))

Cum zice si titlul, 4t vs. Chuck Norris, sunt glume cu Chuck care se potrivesc cu 4t. E 4fun :P

oky :D np

Sasha 19-08-09 12:48

Re: 4Tuning vs. Chuck Norris
 
Caterinca maxima:lol:

Felicitari pt initiativa!

SKR* 19-08-09 12:49

Re: 4Tuning vs. Chuck Norris
 
Thanks :-P Haideti si voi!

aalex691 19-08-09 20:49

Re: 4Tuning vs. Chuck Norris
 
Doar punctul de la “i” are voie sa stea deasupra lui 4Tuning
4Tuning are puterea financiara necesara de a-l plati pe Chuck Norris sa-si dea o palma.
4Tuning poate filma HD cu Nokia 3310.
Adresa de mail a 4Tuning este [email protected]
4Tuning face ceapa sa planga.
Exista patru stari ale materiei: gazos, lichid, solid si 4Tuning.
4Tuning a castigat deja o partida de sah, cu un careu de asi.

SKR* 19-08-09 20:52

Re: 4Tuning vs. Chuck Norris
 
Foarte foarte tari! Bravo! :lol:

DTH 19-08-09 21:02

Re: 4Tuning vs. Chuck Norris
 
4Tuning vs. Femei vs . Etc ...


-4Tuning nu te face sa plangi
-4Tuning nu te inshala
-4Tuning nu oboseste
-4Tuning nu se imbata
-4Tuning nu se drogheaza
-4Tuning nu se grabeste sa vada meciul cu GoogLe si Yahoo
-4Tuning nu doarme toata ziua , el mediteaza ^^
-4Tuning nu se panicheaza cand vine Trojan si il cauta pentru battle ...el are deja meseriasii lui care se ocupa de tot ^^


Cam asta mi-a venit pe moment in cap ...plictiseala zice tot :lol:

SKR* 19-08-09 21:05

Re: 4Tuning vs. Chuck Norris
 
Ai ceva imaginatie 8-)

Tare, imi place, BRAVO! :lol:


(P.S. Adevarat ce zici pe acolo, mai ales pt cei care vin dupa o experienta nefasta :x)

adi90 19-08-09 21:10

Re: 4Tuning vs. Chuck Norris
 
hai ca incerc si eu :oops:
Ştii de ce plâng copiii la naştere? Pentru că ştiu că vor trăi într-o lume cu 4tuning

Când 4tuning îţi arată degetul, nu o face ca să te înjure... doar îţi arată câte secunde mai ai de trait

Mai eşti... sau ai dat ochii cu 4tuning? :-ss

Un jurnalist a fost ucis azi de 4tuning. Nimeni nu îi ia nimic lui 4tuning, nici măcar un interviu

4tuning a lovit odată un cal în barbă - descendenţii acelui cal se numesc acum girafe

Cand merge la culcare, Bau-Bau se uita in dulap si sub pat sa nu fie cumva acolo 4tuning

Tu traiesti pentru ca te-a lasat 4tuning in viata

Pamantul nu va disparea pe 10 septembrie 2010 deoarece 4tuning va acoperi gaura neagra,cu un singur deget

Ce se vede de pe luna? Marele zid chinezesc si 4tuning


All times are GMT +2. The time now is 04:42.

- Copyright 2026 4Tuning