Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   de belea moshu! (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/13877-belea-moshu.html)

ESPinoza 02-03-06 21:37

de belea moshu!
 
1 Attachment(s)
cine n`are batran sa`shi cumpere :)

ESPinoza 02-03-06 21:37

de belea moshu!
 
cine n`are batran sa`shi cumpere :)

SpeedeR 02-03-06 22:50

ce caterinca e tataie asta :D :D :D :D
ma intreb ...knd era mic, si trebuia sa zica o poezie pt mos craciun, tot p asta o zicea?! :lol:

SpeedeR 02-03-06 22:50

ce caterinca e tataie asta :D :D :D :D
ma intreb ...knd era mic, si trebuia sa zica o poezie pt mos craciun, tot p asta o zicea?! :lol:

Alexutzzz 02-03-06 23:51

merita 1 bere :) pardon 1 lada de bere :) o sa o bag in tel:) sa vad cum fac sa o trec si ca sonerie:)

Alexutzzz 02-03-06 23:51

merita 1 bere :) pardon 1 lada de bere :) o sa o bag in tel:) sa vad cum fac sa o trec si ca sonerie:)

baghy83 03-03-06 00:47

:D :D :D :D :D :D :D :lol:

sil4tuning 03-03-06 06:06

mos bolnav .........mai bine ca asta decat betiv ca multi altii :lol: :lol: :lol:

Mantus_a 03-03-06 06:13

nu-i pe treaba lui mosu ala :D oare cat i-o luat sa inventeze poiezioara asta?

Johnny_C 06-03-06 16:26

Re: de belea moshu!
 
tare de tare mosul...

bodyspeed 07-03-06 21:41

Re: de belea moshu!
 
mosu ca mosu dar poezia aia e super tare oare e creatia lui


All times are GMT +2. The time now is 17:41.

- Copyright 2026 4Tuning