![]() |
Prelungire capota
1 Attachment(s)
vreau sa imi prelungesc capota din fata de la dacia 1310. ma poate ajuta cineva cu indicatii? as vrea sa imi iasa ca aici
|
Re: Prelungire capota
orice tinichigiu o face:P
e cam mult d vopsit.. 2 aripi + capota |
Re: Prelungire capota
in cazul tau nu trebuie neaparat sa lasi capota peste faruri... poti sa ridici si farurile pana sub capota
|
Re: Prelungire capota
nu ne aratzi si noua niste poze cu masina ta:D
|
Re: Prelungire capota
si eu de mult caut sa fac acelasi lucru + ca mai am ceva de lucrat la capota (mi-a lovit-o in parcare). cel mai bine e sa faci prelungirea dintr-o tabla de la alta capota.a mai facut un coleg de pe forum si el mi-a spus asta
|
Re: Prelungire capota
2 Attachment(s)
arata mult mai bene.....
|
Re: Prelungire capota
nice nice... cat ti-a luat lucrarea? fonduri, timp? chiar sunt interesat intr-un weekend sa dau si eu jos capota sa ma pun p ea
|
Re: Prelungire capota
Quote:
|
Re: Prelungire capota
Quote:
|
Re: Prelungire capota
Quote:
|
Re: Prelungire capota
o sa caut si eu un tinichigiu in slobozia sa imi opereze si mie masina :D. merci de info
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:47. |
- Copyright 2026 4Tuning