![]() |
gsk opel astra H
3 Attachment(s)
opel astra h si mici modificari, cine ma ajuta cu pareri,si mici idei.
|
Re: gsk opel astra H
Ai inceput bine. Imi place haionul clean si O.Z-urile. Tuning subtil si de bun gust.
Imi place. |
Re: gsk opel astra H
hai ca esti pe drumul cel bun. pune-i si niste arcuri sport
|
Re: gsk opel astra H
Quote:
Quote:
o grila fara emblema, ar arata nemaipomenit. |
Re: gsk opel astra H
poi urmeaza destul de multe as vrea numa "criza" e de vina nustiu unde as gasi numa niste arcuri sport??? poate ma ajutati? as vrea sa fie urmatoarele in continuare ceva de lucru la suspensie si stopuri si faruri. multumesc pt sfaturi
|
Re: gsk opel astra H
e un tuning sbtil pt ca nu am facut mare lucru numa pragurile,plioape fata spate,folia,jantele,flanse spate,embleme jos de pe spate si cam atat
|
Re: gsk opel astra H
Quote:
|
Re: gsk opel astra H
Daca ieri cumva era masina pe drumul spre Cismigiu, pe partea stanga, inseamna ca masina ta am vazut-o :P
|
Re: gsk opel astra H
dao jos din pod ... coboaro mai jos
|
| All times are GMT +2. The time now is 07:10. |
- Copyright 2026 4Tuning