![]() |
Cateva pareri si nume
Salut...am un Cielo Korean... Si am de gand so tunez putzin,adica: Bara de rigidizare Filtru sport K&N Dar mai am cateva idei si nu stiu daca sunt bune: Sa schimb chliuloasa ,sa pun de 1.6 Ar merge montata o turbosuflanta? Am gasit cateva pe net,dar nu stiu care si daca sar potrivi... |
Re: Tunning Cielo(performante)
Ti-am trimis PM!
|
Re: Tunning Cielo(performante)
Quote:
|
Re: Tunning Cielo(performante)
as fi si eu interesat...:D
|
Re: Tunning Cielo(performante)
E forum sau nu? Daca da... scrieti aici, pe topic, nu pe PM-uri, sa citeasca toti cei interesati.
|
Re: Tunning Cielo(performante)
Si pana la urma care este rostul acestui topic?
Informatiile de care aveti nevoie sunt deja disponibile aici pe forum, trebuie doar sa cautati. |
| All times are GMT +2. The time now is 15:58. |
- Copyright 2026 4Tuning