Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Cum vă petreceţi voi weekend-ul? (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/138666-petreceti-weekend.html)

SKR* 29-08-09 21:39

Re: Cum vă petreceţi voi weekend-ul?
 
Quote:

Originally Posted by GJ 64 GAB (Post 2595652)
A trecut vara asta ca şi cum nu ar fi fost!...
În câteva ore o să plec la un majorat şi nu se ştie când vin!... Deci weekend-ul ăsta mă distrez un pic!...


Cred ca ai vrut sa zici ca nu se stie DACA mai vii :lol:

Weekendul asta am iesit cu prietenii, iar maine plec la munte.

mafiozzo 30-08-09 11:37

Re: Cum vă petreceţi voi weekend-ul?
 
pai weekendul asta.. adica aznoapte am fost pana la baia mare...azi.. stam pe banca , poate un gratar

DTH 30-08-09 12:13

Re: Cum vă petreceţi voi weekend-ul?
 
Azi noapte am fost prin kisseleff la un poker si la o samanta pe banca , vroiam eu un mare ping-pong beer :lol: da n-aveam palete si mingiutza :lol: si azi se aranjeaza se parfumeaza se face rezervare de masa la baruletz ...si fuga la meci :lol: si asa se va incheia weekend-ul asta :D

AnDrEiCa 30-08-09 13:29

Re: Cum vă petreceţi voi weekend-ul?
 
Quote:

Originally Posted by MillionDollarBaby (Post 2596696)
Azi noapte am fost prin kisseleff la un poker si la o samanta pe banca , vroiam eu un mare ping-pong beer :lol: da n-aveam palete si mingiutza :lol: si azi se aranjeaza se parfumeaza se face rezervare de masa la baruletz ...si fuga la meci :lol: si asa se va incheia weekend-ul asta :D

Haidi Steaua:D:D

GJ 64 GAB 30-08-09 13:46

Re: Cum vă petreceţi voi weekend-ul?
 
Haide, haide!...
Pe la 9 şi ceva am venit de la majorat, am dormit până pe la 12 şi apoi am intrat pe forum!...
O să închei weekend-ul ăsta în faţa televizorului cum prietenii mei, uitându-ne la meci!...

F O R Z Z A S T E A U A!...:twisted:

SKR* 30-08-09 23:41

Re: Cum vă petreceţi voi weekend-ul?
 
Quote:

Originally Posted by GJ 64 GAB (Post 2596892)
Haide, haide!...
Pe la 9 şi ceva am venit de la majorat, am dormit până pe la 12 şi apoi am intrat pe forum!...
O să închei weekend-ul ăsta în faţa televizorului cum prietenii mei, uitându-ne la meci!...

F O R Z Z A S T E A U A!...:twisted:


Force will be with you! Dar se are ca nu a fost :twisted:

Tocmai am sosit de la munte, asta da weekend :lol: Deja mi e dor de serpentine :oops:

GJ 64 GAB 31-08-09 12:13

Re: Cum vă petreceţi voi weekend-ul?
 
Asta este!... N-a fost să fie!... :(

N3n3a 01-09-09 01:17

Re: Cum vă petreceţi voi weekend-ul?
 
hmm.. weekendul asta a fost putin plictisitor pentru mine.. sambata am fost la un gratar.. iar duminica am ars'o pensionar style.. sper ca weekendul asta care vine sa fie mai frumos.. :D

AnDrEiCa 06-09-09 13:22

Re: Cum vă petreceţi voi weekend-ul?
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by GJ 64 GAB (Post 2564107)
Haideţi să vedem cum ne distrăm, cum ne relaxăm fiecare la şfârşit de săptămână...

Asa :D:D

mafiozzo 06-09-09 14:50

Re: Cum vă petreceţi voi weekend-ul?
 
weekendu l acesta am facut o plimbare prin belis.. pe la coada lacului... si la un pescuit pe langa noua autostrada:)) lucrau romanii de zori 24 din 24.. ca doar nu mai le da bani daca nu termina la timp.. le a trecut lenea.. da voi ce ati lucrat wekendu l acesta

GJ 64 GAB 06-09-09 18:45

Re: Cum vă petreceţi voi weekend-ul?
 
Eu vineri seara am fost pe marginea unui râu la un grătărel...
Am stat de la 15 ziua până la 4 dimineaţa... Aseară am fost prin două-trei discoteci, iar azi în casă, la filme că afară e urât şi plouă... :(
Cam atât...

mafiozzo 06-09-09 19:42

Re: Cum vă petreceţi voi weekend-ul?
 
restu?:))

negoitacata 06-09-09 20:18

Re: Cum vă petreceţi voi weekend-ul?
 
La un bowling , plimbari cu scuteru.....la curse:D:D:(site de pasionatii de masini si nici unu nu se duce in wichend la curse:)))))...si de 2 zile stau in casa...ploua:(((((((((((

xht20 09-09-09 19:39

Re: Cum vă petreceţi voi weekend-ul?
 
in ultima perioada in weekend-uri m-am dus la Rio de Giuvărăsti (aka La bunici). Ziua dorm ca un raton lenes, reara cu tataie incingem gratarel, bere, vin, e racoare in curte, frumos, aer curat. Imi mai curat plamanii de praful asta de bucuresti pe care il inhalam zilnic

GJ 64 GAB 20-09-09 22:43

Re: Cum vă petreceţi voi weekend-ul?
 
Tot weekend-ul am mâncat nuci, am mâinile verzi!... :lol:
Seara am ieşit prin oraş şi prin discoteci!...
A cam dat frigul şi mai mult trag la un pat călduţ decât la hoinăreală!...


All times are GMT +2. The time now is 06:28.

- Copyright 2024 4Tuning