Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   HU - CD Playere / MP3 (https://forum.4tuning.ro/555-hu-cd-playere-mp3.html)
-   -   VIND CASETOFON (https://forum.4tuning.ro/555-hu-cd-playere-mp3/13864-vind-casetofon.html)

DSM_23 02-03-06 19:14

VIND CASETOFON
 
VIND CD PANASONIC NOU 2 ANI GARANTIE 3.400.000
SAU SONY MP3 NOU GARANTIE 2 ANI 4.500.000

PENTRU COMENZI MAI MARI PRETURILE SINT NEGOCIABILE .

pentru alte modele de casetofoane preturile o sa le aflati la telefonul 0726.811.000 SORIN


PRODUSELE SE POT SI EXPEDIA ORIUNDE IN TARA



RELATI LA TELEFON 0726.811.000 SORIN

fuscobal 03-03-06 00:50

Sunt confuz...vinzi casetofon sau cd/mp3 ? :shock:

DSM_23 03-03-06 07:40

din reflex de fapt sint cd si mp3


All times are GMT +2. The time now is 20:59.

- Copyright 2026 4Tuning