Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini tunate (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate.html)
-   -   Un nou Bugatti Veyron special: Grand Sport Sang Bleu (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate/138622-bugatti-veyron-special-grand-sport-sang-bleu.html)

boy_wonder 17-08-09 07:59

Un nou Bugatti Veyron special: Grand Sport Sang Bleu
 
28 Attachment(s)
Un nou Bugatti Veyron special: Grand Sport Sang Bleu

Cate editii speciale Bugatti Veyron avem pana acum? Pai ar cam fi Pur Sang, Centenaire, Sang Noir si Fbg par Hermès. Plus cateva cromate sau aurite de seicii plictisiti care probabil au stat prea mult in soare, pe care insa nu le mentionam… Dar acum avem parte de ceva nou: primul Bugatti Veyron Grand Sport "special". De parca cel "standard" nu ar fi fost destul de special…

Noul Sang Bleu se poate lauda cu un exterior in doua culori, care nu este insa rezultatul vopsitului, ci al combinarii a doua materiale: aluminiu si fibra de carbon. Partile "stralucitoare" sunt, bineinteles, din aluminiu, in timp ce fibra de carbon a fost vopsita in bleu. De asemenea, si prizele de aer montate in partea din spate au fost vopsite in acelasi nightblue, iar jantele vin intr-o combinatie Midnight Blue / Diamond Cut. Interiorul a primit si el o nota de individualitate si a fost decorat cu piele Gaucho.

Noul Bugatti Veyron Grand Sport Sang Bleu continua sarbatorirea celor 100 de ani ai companiei si este, momentan, un unicat.

YGD-sef 17-08-09 09:10

Re: Un nou Bugatti Veyron special: Grand Sport Sang Bleu
 
Vai cat e de special !:-Pzici ca e un iaht opulent nu o masina sport!au innebunit lumea astia cu atatea editii speciale a la Veyron !:lol::lol::lol:

bogdan100 17-08-09 09:10

Re: Un nou Bugatti Veyron special: Grand Sport Sang Bleu
 
cred ca as innebuni sa am o masina cu un asemenea interior... intri in depresie de la atata maro-portocaliu :))

pushtiu_teribil_22 17-08-09 10:12

Re: Un nou Bugatti Veyron special: Grand Sport Sang Bleu
 
DOAMNE CUM ARATA :O

robi06 17-08-09 10:16

Incredibil de frumoasa :shock:

micut_zu 17-08-09 10:31

Re: Un nou Bugatti Veyron special: Grand Sport Sang Bleu
 
Ramai fara cuvinte

e30_eVG3n 17-08-09 10:44

Re: Un nou Bugatti Veyron special: Grand Sport Sang Bleu
 
Geniala masina, interior exterior(mai ales) performante... Sper sa ramana unicat, chiar merita. Iar in ritmul asta mai asteptam cateva editii limitate pana la sfarsitul anului.

zaetz 17-08-09 12:10

Re: Un nou Bugatti Veyron special: Grand Sport Sang Bleu
 
frumoasaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :))):))):))

Limba14 17-08-09 13:02

Re: Un nou Bugatti Veyron special: Grand Sport Sang Bleu
 
OFF Topic: asa ceva am vazut saptamana trecuta in piata auto din tgm. cerea 12.500 euroa. pret negociabil

ON Topic: mdaaa:shock:

z$olt 17-08-09 14:01

Re: Un nou Bugatti Veyron special: Grand Sport Sang Bleu
 
genial:rolleyes2

andreicln 17-08-09 14:07

Re: Un nou Bugatti Veyron special: Grand Sport Sang Bleu
 
la 2.9 milioane de dolari.........

FloweRffs 17-08-09 14:07

Re: Un nou Bugatti Veyron special: Grand Sport Sang Bleu
 
ceva ce visam noi noaptea..

p-george 17-08-09 14:20

Re: Un nou Bugatti Veyron special: Grand Sport Sang Bleu
 
Quote:

Originally Posted by YGD-sef (Post 2563407)
Vai cat e de special !:-Pzici ca e un iaht opulent nu o masina sport!au innebunit lumea astia cu atatea editii speciale a la Veyron !:lol::lol::lol:

Pt ca se cumpara de aia le fac...Si ca tot ziceai tu ca masina asta are fotolii nu scaune spot...Ce vrei mai sport ? sa stai direct pe carbon cu fundu ?

YGD-sef 17-08-09 15:07

Re: Un nou Bugatti Veyron special: Grand Sport Sang Bleu
 
Quote:

Originally Posted by p-george (Post 2564202)
Pt ca se cumpara de aia le fac...Si ca tot ziceai tu ca masina asta are fotolii nu scaune spot...Ce vrei mai sport ? sa stai direct pe carbon cu fundu ?

da!asta inteleg eu la un hyper-car!Nu iti trebuie confort !sau si aici ma contrazici?:?:

p-george 17-08-09 15:33

Re: Un nou Bugatti Veyron special: Grand Sport Sang Bleu
 
Quote:

Originally Posted by YGD-sef (Post 2564312)
da!asta inteleg eu la un hyper-car!Nu iti trebuie confort !sau si aici ma contrazici?:?:

Absolut! Si eu doar ti am aratat ca nu sunt fotolii, sunt scaune sport normale. Luxoase


All times are GMT +2. The time now is 19:51.

- Copyright 2024 4Tuning