Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   Vand Modem Extern 56kbps marca Mentor (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/13862-vand-modem-extern-56kbps-marca-mentor.html)

valib 02-03-06 16:46

Vand Modem Extern 56kbps marca Mentor
 
se conecteaza printr-un simplu cablu USB, fara adaptor la priza si alte abureli. Arata ca un pachet de tigari, nu e mai gros, e super usor, intr-un capat bagi cablul USB, in celalalt capat cablul de la telefon.

a fost folosit 1luna, e aproape nou
modemul vine cu un cablu usb si cu un CD de instalare
in vand...pentru ca mi-am bagat ADSL...si nu mai am nevoie de el.

PRET: 1mil lei vechi

valib 05-03-06 20:48

Re: Vand Modem Extern 56kbps marca Mentor
 
up.............

valib 03-04-09 13:17

Re: Vand Modem Extern 56kbps marca Mentor
 
se poate inchide


All times are GMT +2. The time now is 03:03.

- Copyright 2026 4Tuning