Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   Cortez de vanzare (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/13861-cortez-vanzare.html)

PYT 02-03-06 16:35

Cortez de vanzare
 
1 Attachment(s)
- nou-noutzi, veniti din state, nepurtati nici o singura data
- marime 42
- negri complet (de fapt va dati seama din poza)

PRET: 300 RON

PYT 03-03-06 11:29

URGENT 2,5 mil pana duminik seara. 0724307076 sau paul4ss pe ym

PYT 05-03-06 11:09

Re: Cortez de vanzare
 
2 mil doar azi 5 martie 2006

SHOGUN-A8 06-03-06 12:09

Re: Cortez de vanzare
 
Ti i-as fi luat eu daca erau 40-41...dar am mai luat odata o pereche care imi placea si parca aveam schiuri..:(
Tot ma mai gandesc daca sa ii iau...:)...

PYT 08-03-06 14:00

Re: Cortez de vanzare
 
in continuare valabil anuntul.. pretul este de 2,3 mil (nu gasiti cortez mai ieftin in magazin nike)

@shogun: cat porti exact? eu am o pereche care e 42,5 si ma simt bine in ei.. eu avand cam 41-42. mai vb daca te razgandesti

haristeas51 09-03-06 06:04

Re: Cortez de vanzare
 
daca erau albi ii luam eu.


All times are GMT +2. The time now is 01:57.

- Copyright 2026 4Tuning