![]() |
PC cu masina
ofer pc cu performante medii(unitate, monitor, mouse(plat de 17 lcd), pad, casti, sistem 2+1) - mouse, padul si castile gear de gaming, pe o oarecare masina in stare de functionare. nu trebuie sa fie inmatriculata sau inmatriculabila, doar sa mearga.
|
Re: PC cu masina
ofer pc cu performante medii(unitate, monitor-lcd de 17, mouse, tastatura, casti, sistem 2+1)- mouse, padul si castile gear de gaming. schimb acest PC pe o masina in stare de functionare, nu am nevoie de absolut niciun act, decat masina.
# pentru mai multe detalii PM |
Re: PC cu masina
up ---
|
Re: PC cu masina
ofer diferenta...nu mare, nu am nevoie de acte..poate sa fie cea mai "ilegala" masina, sa fie functionabila.
|
Re: PC cu masina
up :>
|
Re: PC cu masina
nu vrei scuter?:D
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:39. |
- Copyright 2026 4Tuning