![]() |
Construieste-ti propriul Batmobile
4 Attachment(s)
Construieste-ti propriul Batmobile
Cand a aparut pentru prima oara filmul Batman, am sesizat o fascinatie bolnava pentru renumitul Batmobile. O masina misterioasa, puternica, asociata unui erou. Deja intra in categoria fantasmelor sau a fictiunii. Nu la fel a gandit si constructorul acestui Batmobile, pe care l-a botezat T-kart. Prea multe detalii nu am reusit sa aflam, avand in vedere ca proprietarul a pus schitele la vanzare pe ebay. Interesati? Castigati licitatia si construiti-va astfel propriul Bat-mobile in miniatura. <embed width="450" height="366" src="http://www.4tuning.tv/embedded/TNRbRkQSTpB" allowfullscreen="true" allowscriptaccess="always" pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer" type="application/x-shockwave-flash"></embed> |
Re: Construieste-ti propriul Batmobile
Destul de interesant.Imi place:-)
|
Re: Construieste-ti propriul Batmobile
nu-mi place,mai bine un cart normal :|
|
Re: Construieste-ti propriul Batmobile
interesant:)
|
Re: Construieste-ti propriul Batmobile
vorba ta spyk3 ...mai bine un cart normal
|
Re: Construieste-ti propriul Batmobile
Cam ciudat dar frumusel
|
Re: Construieste-ti propriul Batmobile
Mii se pare mie sau abia se taraie? :)) designul e interesant da in rest...
|
Re: Construieste-ti propriul Batmobile
original proiect!
|
Re: Construieste-ti propriul Batmobile
Sincer nici mie nu`mi place,dar bravo omului ca si`a pus imaginatia in joc ...:d
|
Re: Construieste-ti propriul Batmobile
are motor de ATV cred... ca prea se duce greu ..:| sau nu ia dat el? oricum e interesant...dar oragaie urat..
|
Re: Construieste-ti propriul Batmobile
Quote:
|
Re: Construieste-ti propriul Batmobile
sau asa.. :)...oricum o sa vdm si in romania acum asa ceva:))
|
Re: Construieste-ti propriul Batmobile
Da si eu tot la kart raman , desii are un design destul de interesant , oricum , felicitari lui pentru munca depusa ! :)
|
Re: Construieste-ti propriul Batmobile
tare tipul
|
Re: Construieste-ti propriul Batmobile
super tare..daca as avea si eu bani as face asa ceva...insa nu am:)
|
| All times are GMT +2. The time now is 00:11. |
- Copyright 2026 4Tuning