Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Age Of Empires , Mythology , Titans ?! (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/138222-age-of-empires-mythology-titans.html)

DTH 13-08-09 22:38

Age Of Empires , Mythology , Titans ?!
 
Am deschis acest topic cu gandul ca mai sunt persoane care joaca si acest joculet nu numai NFS / Dota / Fifa etc ...deci astept niste raspunsuri :

- De cat timp jucati ?
- Aveti vre-un clan facut special pentru meciuri ?
- Sunteti interesati de un meci sa ne strangem si fete si baieti la o mica strategie ?
- Ce v-a placut in mod special la acest joc ?!
- Care va place mai mult ...Aoe , Aom , Titans ? ( Specificati de ce ) !


Hf ! :D

cRbL 14-08-09 01:01

Re: Age Of Empires , Mythology , Titans ?!
 
vai ce mai jucam inainte AOE...
era chiar caterinca pentru vremea lui, cu animale zei nebunii...
ia sa ma apuc iar de el :))
si acum imi aduc aminte suntele muncitorilor cum imi faceau in casti :)

DTH 14-08-09 01:24

Re: Age Of Empires , Mythology , Titans ?!
 
Quote:

Originally Posted by cRbL (Post 2556926)
vai ce mai jucam inainte AOE...
era chiar caterinca pentru vremea lui, cu animale zei nebunii...
ia sa ma apuc iar de el :))
si acum imi aduc aminte suntele muncitorilor cum imi faceau in casti :)


Daca te reapuci , dai un pm , si poate se strang mai multi , dam un meci vorbim ...:D macar asa de fun :-P

Racer21 19-08-09 13:00

Re: Age Of Empires , Mythology , Titans ?!
 
Am jucat si eu AOE2 mai demultishor, acuma nici macar nu mai sterg cutia de la cd de praf, adevaru' ii ca jocurile de strategy nu mai imi plac chiar asa mult, prefer chiar RPG sa inlocuiasca putin timpul cand nu am chef sa joc jocuri racing.

Acuma, MDB, daca vrei poate bagam odata un meci cu mare placere, numai sa mai stiu password-u de pe gamespy ca am facut cont demult (cred ca nici username nu mai stiu :lol:)

DTH 19-08-09 13:05

Re: Age Of Empires , Mythology , Titans ?!
 
Quote:

Originally Posted by Racer21 (Post 2569360)
Am jucat si eu AOE2 mai demultishor, acuma nici macar nu mai sterg cutia de la cd de praf, adevaru' ii ca jocurile de strategy nu mai imi plac chiar asa mult, prefer chiar RPG sa inlocuiasca putin timpul cand nu am chef sa joc jocuri racing.

Acuma, MDB, daca vrei poate bagam odata un meci cu mare placere, numai sa mai stiu password-u de pe gamespy ca am facut cont demult (cred ca nici username nu mai stiu :lol:)


Eu joc Lan cu ip normal sau daca e sa nu mearga am hamaci si iau ipu de pe hamaci ...nu am cont pe gamespy , cu cea mai mare placere dai pm cand vrei sa jucam si daca e poate ne strangem mai multi , eu una am lume , doar sa avem timp :-P deci ramane sa lasi un pm cand iti vine cheful :-P

Racer21 19-08-09 13:31

Re: Age Of Empires , Mythology , Titans ?!
 
Chef am, chestia e sa ma apuc sa-l joc sa imi amintesc din strategia pe care o aveam mai demult. Sau defapt ia ca poate fac un test sa vad, bag un joc online dupa ce nu a mai jucat de 4 ani AOE, sa vad cat timp rezist :lol:. O sa dau pm cand sunt gata, important e ca netu' sa aiba viteza si cd-ul sa fie...in stare cat de cat buna

p.s: ca sa nu fie spam, zic sa mai discutam pe pm daca vrei despre strategiile de atac&aparare, economy (OF!), civilizatia care o alegi (tot despre AOE)

DTH 19-08-09 16:00

Re: Age Of Empires , Mythology , Titans ?!
 
Quote:

Originally Posted by Racer21 (Post 2569436)
Chef am, chestia e sa ma apuc sa-l joc sa imi amintesc din strategia pe care o aveam mai demult. Sau defapt ia ca poate fac un test sa vad, bag un joc online dupa ce nu a mai jucat de 4 ani AOE, sa vad cat timp rezist :lol:. O sa dau pm cand sunt gata, important e ca netu' sa aiba viteza si cd-ul sa fie...in stare cat de cat buna

p.s: ca sa nu fie spam, zic sa mai discutam pe pm daca vrei despre strategiile de atac&aparare, economy (OF!), civilizatia care o alegi (tot despre AOE)

Nici eu nu am mai jucat AOE , joc mai mult AOM e mult mai interesant , poti sa-ti iei jocul de pe odc sau torent daca ai probleme cu CD-ul .

Cand ai chef zilele astea sa jucam dai un pm si vorbim acolo mai multe , preferabil sa fie in weekend ca am niste treaba zilele astea ;))

Ingerasul99 23-08-09 12:22

Re: Age Of Empires , Mythology , Titans ?!
 
Cand eram copil ma jucam pe p1 , jucam aoe .
Cum facem sa jucam in lan? jucam cu hamachi?

DTH 23-08-09 12:41

Re: Age Of Empires , Mythology , Titans ?!
 
Quote:

Originally Posted by Ingerasul99 (Post 2578934)
Cand eram copil ma jucam pe p1 , jucam aoe .
Cum facem sa jucam in lan? jucam cu hamachi?

Da cu hamaci ...dar eu sincera sa fiu nu am chef de aoe , mai degraba as da un aom sau titansu :D

GrAnDe 27-08-09 23:21

Re: Age Of Empires , Mythology , Titans ?!
 
la aom m-as baga si eu :D

L4uR 28-08-09 11:56

Re: Age Of Empires , Mythology , Titans ?!
 
mai clasic aoe ....ma bag si eu la aoe

Ingerasul99 03-09-09 18:00

Re: Age Of Empires , Mythology , Titans ?!
 
A facut careva server pt a ne juca?

DannyKid 04-09-09 21:14

Re: Age Of Empires , Mythology , Titans ?!
 
Aoe2...e foarte tare ! Pierdeam noptile cu vecinii de aici..acum ceva timp..jucand jocu asta ! E genial ! Ma bag si eu doar pt AOE2

shadowro 05-09-09 01:25

Re: Age Of Empires , Mythology , Titans ?!
 
am jucat titans .. super tare jocul .. l-am terminat la primele doua nivele de dificultate :)

vlad_VSV 05-09-09 22:48

Re: Age Of Empires , Mythology , Titans ?!
 
si eu vreau aom , se poate ? :D
vad ca ai ban , nu pot sa-ti dau pm :(


All times are GMT +2. The time now is 05:28.

- Copyright 2024 4Tuning