Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Freehand - Desene de mana (https://forum.4tuning.ro/163-freehand-desene-mana.html)
-   -   Desenele mele: Sebastien SIR (https://forum.4tuning.ro/163-freehand-desene-mana/137623-desenele-mele-sebastien-sir.html)

Sebastien SIR 10-08-09 12:35

Desenele mele: Sebastien SIR
 
Sebastien SIR

Sebastien SIR 10-08-09 14:21

Re: Desenele mele: Sebastien SIR
 
Pai:???:...sunt din Slobozia:shock:...am 18 ani:rolleyes2..desenez de cand ma stiu:)..cu masinile am inceput serios nu de foarte mult timp..(cam de 3-4luni:))si prin munca sper sa ajung cat de cat la un nivel mai inalt:yes:....
acest forum l am facut pt a primii de la voi sfaturi constructive.....si critici pe masura:))

kenzor 10-08-09 14:33

Re: Desenele mele: Sebastien SIR
 
asta puteai sa scrii si in primul post..primul este inutil
pune si niste desene mai noi,daca ai..

Sebastien SIR 10-08-09 14:54

Re: Desenele mele: Sebastien SIR
 
ok..hai sa uitam de 1 post:shock:..stiu e inutil..nu despre asta vreau sa vb aici...ci despre desene:???:....poi am mai pus chiar azi inca cateva schite(dalea facute in 5-10 min) in album....te uiti acolo si iti spui parerea!:D

radu.3 10-08-09 15:05

Re: Desenele mele: Sebastien SIR
 
Inca un post inutil. Daca iti faci thread cu DESENELE MELE atunci pui DESENE; nu ne trimiti pe la albume si vrajeli ;). Uita-te si tu cum e pe la altii, godd...

skyZZo 10-08-09 15:10

Re: Desenele mele: Sebastien SIR
 
primul care e on topic,o adevarata onoare
avand in vedere ca nu desenezi de ani de zile,desenele sunt foarte bune
personal cred ca ar trebui sa exersezi mai mult la hasura

Sebastien SIR 10-08-09 15:25

Re: Desenele mele: Sebastien SIR
 
6 Attachment(s)
primele desene ale mele mai serioase:shock:...pe cele mai vechi nu le mai am ca le rupeam ca ma ofticam ca imi ieseau ca dreaq:|...ba o roata stramba..ba nush ce stramb....

radu.3 10-08-09 15:46

Re: Desenele mele: Sebastien SIR
 
Desenele tale sunt de genul...iti atrag privirea cand le vezi prima oara...dar cand te uiti in detaliu lasa putin de dorit. Perspectiva e destul de ok, o formezi prin exercitiu, in schimb lucreaza mai mult la proportii ;).

P.S: tuturor ne place tuningul, dar de multe ori un tuning mai simplu dar facut cu gust atrage mai mult atentia decat o masina incarcata dar prea SF sau care bate spre kitch. Asta sa stii pe viitor :D..

Multa bafta ;)

Sebastien SIR 10-08-09 16:04

Re: Desenele mele: Sebastien SIR
 
2 Attachment(s)
ti am zis sunt primele lucrari ale mele:D....si stai lin ca la concluzia ca le faceam prea sorcove:lol: am ajuns si singur....si daia am renuntat la stilul asta;)...
uite unele mai normale:oops:....

radu.3 10-08-09 17:36

Re: Desenele mele: Sebastien SIR
 
Normale? La Loganu` lui taicameu daca deschid usa se vad scaunele inauntru. Almera nu are asa ceva? Si si daca deschid capota am motor, de care n-are nici Almera.

Japonezii astia, mama lor de asiatici :lol:

Yoz4speed 10-08-09 20:45

Re: Desenele mele: Sebastien SIR
 
si arata aiurea rau cu capota aia ascutita...hmm...Probabil ca varianta lui e doar caroseria...ca ultima oara cand am verificat nissan-ul meu avea si scaune si motor :lol:

Sebastien SIR 10-08-09 23:37

Re: Desenele mele: Sebastien SIR
 
"capota ascutita" e bad boy look.....hmm sa zicem ca a scos scaunul sa fie mai usoara:))....si motorul....il are in spate:)))
eu am facut pe masina asta doar body kit ul;)....
restul nu m a interesat:D...
ps: bai ce rai sunteti!:))))

Yoz4speed 11-08-09 07:10

Re: Desenele mele: Sebastien SIR
 
:twisted:muahahaha:twisted:

In fine. Am spus doar ca acel bad boy look arata nasol in acest mod. Daca era sa fie bad boy look mai bine prelungeai toata capota. Chestia cu scaunul e plauzibila, dar cea cu motorul :rolleyes2 nu mi se pare o idee prea inspirata :|

ANDR31 11-08-09 09:41

Re: Desenele mele: Sebastien SIR
 
frate, ce comentarii scoateti din voi .... o fi fost si omu' in criza de timp :-j
Inafara de interior si motor arata bine :D

Sebastien SIR 11-08-09 12:18

Re: Desenele mele: Sebastien SIR
 
1 Attachment(s)
defapt...e prelungita toata capota...da jumate e ridicata....si uite fa un joc de imaginatie:)...imagineaza ti ca ea se inchide si vezi ca nu va arata chiar rau:)

uite pun o poza ca sa iti fac treaba mai usoara....


All times are GMT +2. The time now is 14:47.

- Copyright 2024 4Tuning