Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Jante si Anvelope (https://forum.4tuning.ro/459-jante-anvelope.html)
-   -   Schimb jante (https://forum.4tuning.ro/459-jante-anvelope/13738-schimb-jante.html)

Bizonul 27-02-06 22:16

Schimb jante
 
1 Attachment(s)
schimb jantele mele cu modelul din poza.sper sa se vada , alta nu mai am..

Bizonul 27-02-06 22:18

1 Attachment(s)
astea sunt ale mele.stiu k cele din poza de mai sus sunt de DSN, sa ma corecteze cineva dak gresesc. :lol:

Psycho 27-02-06 23:32

ti le marit eu p ale mele .. alea de solenza :)

topser 28-02-06 08:03

1 Attachment(s)
uite bizoane ca am eu o poza cu jenti din alea

Bizonul 28-02-06 20:59

Psycho...sa inteleg k te intereseaza un schimb :?:

topser....sunt tari..spune-mi si mie ce gume ai pe ea..

Psycho 01-03-06 00:01

deci eu caut jante k ale tale sau de golf GTI sa pun pe solenza .. dar jantele mele sunt jantele stock .. alea de pe clio pe 14

Bizonul 01-03-06 19:43

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Psycho\"
deci eu caut jante k ale tale sau de golf GTI sa pun pe solenza .. dar jantele mele sunt jantele stock .. alea de pe clio pe 14

k, am inteles...nasol :(


All times are GMT +2. The time now is 09:07.

- Copyright 2026 4Tuning