![]() |
Schimb jante
1 Attachment(s)
schimb jantele mele cu modelul din poza.sper sa se vada , alta nu mai am..
|
1 Attachment(s)
astea sunt ale mele.stiu k cele din poza de mai sus sunt de DSN, sa ma corecteze cineva dak gresesc. :lol:
|
ti le marit eu p ale mele .. alea de solenza :)
|
1 Attachment(s)
uite bizoane ca am eu o poza cu jenti din alea
|
Psycho...sa inteleg k te intereseaza un schimb :?:
topser....sunt tari..spune-mi si mie ce gume ai pe ea.. |
deci eu caut jante k ale tale sau de golf GTI sa pun pe solenza .. dar jantele mele sunt jantele stock .. alea de pe clio pe 14
|
Re:
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:07. |
- Copyright 2026 4Tuning