Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Constanta (https://forum.4tuning.ro/35-constanta.html)
-   -   intreceri pe strazi (https://forum.4tuning.ro/35-constanta/1372-intreceri-strazi.html)

pav[] 22-06-04 08:07

intreceri pe strazi
 
nu stiu daca ati vazut, dar prin fata blocului meu in fiecare seara/noapte sunt intreceri (sau ceva de genul).. nu sunt organizate. se gasesc cate doi care au chef si masini.. si se intrec.. DE MULTE ORI in aceeasi seara. motoarele nu mai zic, sunt la moda si ziua :) ieri deja nu mai puteam sa dorm.. motivul: porsche boxter, subaru imprezza si inca o masina neagra.. pe care nu am mai reusit sa o vad.. dupa vreo 2 minute mai trec doua mercedes C klasse .. astea sunt doar cateva din ce am reusit sa vad.. oricum mie imi vine sa ma urc pe pereti cand ii aud cum trec.. m-as lua dupa ei, dar am dacia :D
de ce am deschis thread-ul asta.. poate se incumeta vreunu sa faca si o cursa ilegala cu ocazia asta.. la care sa se stranga mai multe masini (masini, nu dacii) si sa se intreaca.. bulevardul (TOMIS - zona dacia) este rar circulat de politie noaptea.. deci se poate :P

Psycho 22-06-04 08:45

pav stai kalm k eram si eu in cartier aseara .. si a trecut Subaru cu 555 a lu` cosmin ... un BMW cred .. un porche si plm un c cum ai zis tuh ... faceau un zgomot infernal :DD

pav[] 22-06-04 09:40

pai asta mi-a si atras atentia.. toba de subaru.. mama ce galagie face cand vrea.. am mai facut o plecare de la semafor intre subaru si bmw argintiu cabrio.. se infige frumos .. si se aude pe masura :)

CeReS 22-06-04 10:15

eu merg numai regulamentar (max 50 km/h) si nu fac intreceri
sigur nu eram eu

pav[] 24-06-04 08:49

paaai.. din cate stiam, sunt \"doo\" subaru imprezza in ct.. oricum.. 50 la ora.. ma mir :) totusi ai masina.. eu rar merg cu mai putin de 70.. si am dacie :P

Psycho 24-06-04 11:38

ceres cred k ai uitat cand te-ai dus cu x ray si cu ady cu bmw`ul la zodiac >????

CeReS 24-06-04 12:26

mai greseste omu' :lol: :lol: :lol:

Psycho 24-06-04 13:36

:oops: :oops: shame on u :twisted: :twisted: :twisted:

X-Ray-Eyes 24-06-04 14:14

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Psycho\"
ceres cred k ai uitat cand te-ai dus cu x ray si cu ady cu bmw`ul la zodiac >????

Weeeeeeeeeeee He He He !!!

RIGHT !!!

Ca bine zici !!!

Eu \" l-am testat \" pe 555 in seara aia pav[] dar eram intr-un espero galben ...
He He he ... iti dai seama ca mi-a dat fum ... nu ?
Si tot pe la Dacia ...
Ii iesea lu tipu fum din discuri !!!
La 200 Km/H sa pui frana pana la podea nu prea cred ca e recomandat .. nici chiar ptr un Subaru Impreza ...
Oricum masina fuge de rupe ... doar ptr asta e facuta ... nu ?
Plus ca se aude parca ii e rau ... Buaaaaaaaaaaaaaaaa
:peace:
Poate imi scot din nou toate tobele sa vedem atunci care urla mai tare !!!
He He He !!!

Nu Psycho ???
:peace:

pav[] 24-06-04 23:44

ROARRRRRRR!!! bah, super tare.. am vazut azi pe zi un LAMBORGHINI GALLARDO ... a facut o manevra de mi-a taiat respiratia (eu sunt fan lamborghini)... am zis ca nu e adevarat.. e unu negru.. nu am reusit sa vad numere sau ceva.. s-a intamplat totul prea repede..
in schimb, subaru cu 555 il tot vad pe tomis.. n-are treaba.. baga talpa cand n-are ce face.. uffff... frumoase masini..

pav[] 24-06-04 23:45

btw: X-Ray, te urasc :roll:

CeReS 25-06-04 00:25

:twisted: :twisted: :twisted:

Psycho 26-06-04 00:25

x ray ... sa am ... in tobele tale .. k urla .. mama mama .. tu si way`u ala cand treci .. te dor plamanii :D ... vai de capu` meu ...


am vazut si eu lamborghini ala m`am tinut dupe el .. pfff ce frumos s`audeee :)) WOW :twisted: :twisted:

CeReS 26-06-04 07:45

am auzit ca e prin Cta un Subaru alb cu nr de CT de cateva zile
eu nu l-am vazut , dar mi-au zis mai multi
stie cineva ceva de el ?

pav[] 26-06-04 11:18

ti-au zis si prin ce zone se invarte? sa stiu daca stau toata ziua la panda si belesc ochii pe strada :shock:

CeReS 26-06-04 18:20

hai ca l-am vazut si eu azi (era prin Eforie)

X-Ray-Eyes 26-06-04 21:58

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"pav[
\"]btw: X-Ray, te urasc :roll:

:peace:

De ce ma urasti man ???

:peace:
:drunk:

pav[] 27-06-04 08:28

buh! macar tu ai avut ocazia sa te tii dupa el.. mai mult sau mai putin :D
CeReS ... arata misto? ii sta bine cu alb ? imi imaginez ca nu e prea atragatoare culoarea :)

CeReS 27-06-04 10:12

pe mine nu m-a incantat prea mult cum arata, parca e o masina oarecare
are doar un parasolar autocolant cu C&C Tuning. Oricum nu am apucat sa vad prea mult ca eram amandoi in mers pe sensuri opuse

X-Ray-Eyes 27-06-04 14:14

3 Attachment(s)
De asta e vorba ...
Si este si de vanzare ...

mike.omega 27-06-04 14:18

Deci voi ati facut galagie aseara?! :boogy:
Ca si eu stau tot pe la dacia :evil_laug

Cat despre acel subaru alb, cred ca stiu cine e, daca nu ma insel e o domnisoara mai de bani gata :doh:
Da n-ati auzit de la mine :sleep:

PS: nu ma refer la cea care e de vanzare :wink:

CeReS 27-06-04 17:51

nu cred ca e vb de asta , sau poate l-a cumparat cineva ptr ca avea nr de CT si nu avea stikerele alea

Psycho 28-06-04 00:24

frumos imprezzaa ala alb .. e deosebit .. da lamborghini l`ati vazut ???


m`a oprit garda si a zis k merg cam dubios :D a zis k merg de 1 mil 700 amenda .. :D

pav[] 29-06-04 09:34

sunt curios cu cat mergeai..
ma, stiti cumva daca este din ct ala cu lamborghini? ieri era unu in pitesti.. m-a sunat un prieten sa-mi zica :D zice ceva de genul: parca eram in autobuz si ma uitam la o dacie.. (el are opel tigra)... a vrut sa se faca cu ala :D s-a lasat.. si la fel si ceilalti doi care incercau sa se tina dupa el (un porsche cayenne si un tt coupe).. eeeeeh.. viata pe ei :(

pav[] 30-06-04 23:51

intre 12:30 si 12:45 au facut vreo 4 ture 3 masini.. (ture = curse) un bmw 320 cred.. model 1997-98.. si doua vw golf 3 (daca tin bine minte).. hmmm.. bmw le-a facut :D ceilalti erau cam in paralel la o cursa.. dar in spate cu vreo 3 masini... VREAU SI EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEU :( :( :( :( :( :(

mike.omega 03-07-04 20:49

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"CeReS\"
eu merg numai regulamentar (max 50 km/h) si nu fac intreceri
sigur nu eram eu

Oare?! :chuckel:

Psycho 04-07-04 00:26

hmzz hai sa va zic ce am vazut sambata seara .. ULTIMU TIP DE ROLS .. d`ala jeepp sa moara masaaa cat e .,... cat tancu` ... incredibil .. sa mor io ce stopuri aveaaa .. nici nu mi`am dat seama ce mashina e ... vai vai de capu``` meu

pav[] 12-07-04 09:57

am auzit o bomba.. cum ca ar fi in CT un NISSAN SKYLINE cu numarul de inmatriculare \"P I Z D A A\".. a fost vazut la AQUA MAGIC in parcare.. ma intreb daca opreste cineva masinuta aia :D

Psycho 12-07-04 23:15

da asa e ... mashina cica apare pe la aqua magic dar eu am vazut`o in neptun sambata ... sau .. nu de fapt duminica seara si intradevar are pe fatza numar alb cu ***** A si pe spate numarul e galben tot cu .. PI .... ar fii marfa sa fie si o pisda la volan :D ....

dogarel 13-07-04 06:25

Bre de ceva zile incoace e cam liniste prin oras (exceptand MOTOARELEEEEEEEEE). Mai bagati si voi ca singur nu fac fatza. :D

pav[] 13-07-04 12:25

am bagat eu.. si azi dimineata am platit amenda pentru viteza :D

dogarel 13-07-04 16:45

Nasol.
Asta e. Mai trebuie sa mai bage si ei benzina.
Oricum in perioada asta sunt pusi pe capatuiala...

Nesanatosu 14-07-04 05:03

am vazut-o si eu pe aia cu PI2DA pe 1 mai..si pe langa faptul ca ii cam dadea in ***** tot o ***** o si conducea..tare ***** faza....rog sa-mi fie scuzat limbajul mai trivial :shock: :shock: :P :P :P

polifem 15-07-04 10:54

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"pav[
\"]sunt curios cu cat mergeai..
ma, stiti cumva daca este din ct ala cu lamborghini? ieri era unu in pitesti.. m-a sunat un prieten sa-mi zica :D zice ceva de genul: parca eram in autobuz si ma uitam la o dacie.. (el are opel tigra)... a vrut sa se faca cu ala :D s-a lasat.. si la fel si ceilalti doi care incercau sa se tina dupa el (un porsche cayenne si un tt coupe).. eeeeeh.. viata pe ei :(


Dc zici ... un prieten de'al meu cu Seat Leon Top Sport ... cu mine in mashina varsat in dreapta :P... s'a tZinut prin trafic super bine de lambo`ul ala negru (nu bul, ci cel cu numere leasing in Bucuresti) ... ce e drept nici nu avea unde sa se bage lambo` ca erau destule mashini shi la un momentdat a fost chiar shi in fatZa ... cursa e mishto ca te gandeshti ce mashina ai langa tine, cum se aude (intZepeneshti), shi daca ajungi in fatZa lui ... parca tZi`e putZina rushine :P

Insanity 19-07-04 00:59

Stai linistit :) Poate sa fie topul topurilor ca nu se tine dupa un lambo daca soferul din lamborghini nu vrea sa se tina nimeni dupa el.. probabil ca tipul era pe la 2-3000 de ture mergea la consum mic :)
:peace:

lolek 19-07-04 09:26

Ce sa intamplat cu motociclistii zilele astea ca nu i-am mai auzit deloc aici pe tomis ... Si nici curse pe aici ... chiarca liniste ...

Ma baieti chiar asa moale a=ti lasat-o cu masinile?

polifem 19-07-04 10:57

Insanity ... chill :D ... omu` nu prea avea unde sa ii dea ... fiind trafic, calca acceleratZia dar nu avea unde sa se duaca foarte mult. Shi am vazut ca ii era shi putZina teama sa faca slalom printre mashini la limita, spre deosebire de prietenul asta al meu!

dogarel 19-07-04 13:36

I-am dat aseara un burn in port si cam atat. Rau e ca tot timpul sunt parcate masini acolo unde e asfaltul bun. ELIBERATI RINGUL DOMNILOR!!!!!

Insanity 20-07-04 02:50

Cum spunea si Dogarel, eliberati ba ringul de dans!

pav[] 22-07-04 19:11

aseara si azi dimineata era sa fac doua accidente de zile mari.. daca intarziam sa accelerez cu o secunda, din ambele ieseam mort :D
weeeeeeeeeeee :D imi iubesc dacia.. ca functioneaza :P


All times are GMT +2. The time now is 11:12.

- Copyright 2024 4Tuning