Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E92 - 325 - DJ 89 SMY - New car (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/136931-e92-325-dj-89-smy-new-car.html)

Smiley89 04-09-09 18:57

Re: E92 325 - DJ 89 SMI - New car
 
Quote:

Originally Posted by edy1092 (Post 2576130)
Mult mai tari sunt Barracuda Voltec T6 MATTE BLACK with RED STRIPE
http://s6.directupload.net/images/us...1/k3mkzfuj.jpg
sau BLACK CHROME:
http://s5.directupload.net/images/us...1/u8skwhvd.jpg
Jantele se afla in Suceava la super bani
dimensiuni:

18" x 8 si 18" x 9 offset 38 PRET SET: 799 eur

19" x 8 si 19" x 9 offset 38 PRET SET: 949 eur

CONTACT: 0751041233 sau 0745618152
http://www.bmwcardesign.de/index.php...mid=78&lang=ro


TE-AI GRABIT :)

...de anutzu asta e vorba,e la pagina 3

batz 04-09-09 19:02

Re: E92 325 - DJ 89 SMI - New car
 
tractor.

sezione91_blue 04-09-09 20:46

Re: E92 325 - DJ 89 SMI - New car
 
auleoo...rusine vanzatorului !

///carbon 05-09-09 19:19

Re: E92 325 - DJ 89 SMI - New car
 
ok,

usurel...

ca nu e kiar asa!

dupa ce leai primit, miai zis k "ar putea fi putin mai originale"...

dar miai multumit. apoi, am vrut sa t sun, dar nu ai raspuns sa vad care e problema!!

nu ai sunat nici inapoi.

dupa aia mai intrebat p messenger daca nu le iau inapoi. nici un cuvant ca au o problema!

daca era asa, iti dadeai tu seama la mers, nu dupa ce le dai jos de pe masina.

jantele, ORICARE, nu se indoaie asa de pe o zi pe alta. poate fi orice stift!

dupa aceea ma abordezi p messenger din senin zicand k moaaama jantele sint 8 dupa ce le am dat jos de pe masina...

eu tiam oferit sa le iau inapoi, sa le verificam! DIN NOU: NICI UN CUVANT!

Esti copil! si nu stii sa rezolvi problemele... daca erai destept, imi raspundeai frumos pe messenger, fara afirmari de astea copilaroase!

Am vandut 19 seturi in Austria, Germania si Romania!!! Am DOAR clienti multumiti!

DAMI O DOVADA CA JANTELE AU O PROBLEMA DIN FABRICA pt ca eu am impresia ca tu ai comandat gresit si nu stii cum sa o intorci! vb cu mine in loc sa incerci sa imi strici imaginea in fata tot forumului, nu fi copil!

Smiley89 05-09-09 19:37

Re: E92 325 - DJ 89 SMI - New car
 
Quote:

Originally Posted by ///carbon (Post 2613936)
ok,

usurel...

ca nu e kiar asa!

dupa ce leai primit, miai zis k "ar putea fi putin mai originale"...

dar miai multumit. apoi, am vrut sa t sun, dar nu ai raspuns sa vad care e problema!!

nu ai sunat nici inapoi.

dupa aia mai intrebat p messenger daca nu le iau inapoi. nici un cuvant ca au o problema!

daca era asa, iti dadeai tu seama la mers, nu dupa ce le dai jos de pe masina.

jantele, ORICARE, nu se indoaie asa de pe o zi pe alta. poate fi orice stift!

dupa aceea ma abordezi p messenger din senin zicand k moaaama jantele sint 8 dupa ce le am dat jos de pe masina...

eu tiam oferit sa le iau inapoi, sa le verificam! DIN NOU: NICI UN CUVANT!

Esti copil! si nu stii sa rezolvi problemele... daca erai destept, imi raspundeai frumos pe messenger, fara afirmari de astea copilaroase!

Am vandut 19 seturi in Austria, Germania si Romania!!! Am DOAR clienti multumiti!

DAMI O DOVADA CA JANTELE AU O PROBLEMA DIN FABRICA pt ca eu am impresia ca tu ai comandat gresit si nu stii cum sa o intorci! vb cu mine in loc sa incerci sa imi strici imaginea in fata tot forumului, nu fi copil!

hai sa iti spun io mai bine cum sta treaba,cand mi`au venit jantele si ti`am dat mesaju ...am zis...plm,nu sunt originale sunt ok ca design probabil ca nu sunt nici la rangu de targ hai ca le pun pe masina si vad ce si cum,le`am montat,de acord cu tine,dupa ce le`am dat jos aia de la vulcanizare m`au intrebat,cum ai putut frate sa faci toate jantele 8 in 5 zile de mers cu ele atata timp cat pe ele nu se vede nici o zgarietura ca sa zici ca ash fi dat cu ele in gropi,deci?daca ash face 2 poze la cum arata jantele in momentu asta de strambe nu cred ca ai mai avea atatea de comentat,si altceva,nu te supara pe mine,te`ai oferit sa mi le schimbi dupa ce ti`am zis ca o sa trimit plangerea aia,doar asa ca idee sa stiu ca te complic putin si pe tine,daca vroiam banii pe ele ti le trimiteam,da nu vreau asta,aaaaaaaa si app, nu te supara " trimite`mi jantele ,si o sa le trimit la producator sa vad ce au, iar in 2-3 luni iti dau raspunsu" serios?chiar asa?mai sa fie,io zic sa incerci sa mi`l dai anu asta ca poate la anu schimb masina

///carbon 05-09-09 19:43

Re: E92 325 - DJ 89 SMI - New car
 
fa te rog poze si trimitele...

kiar sint curios!!!

poti sa faci plangere... FA!

vreau sa rezolvam!

pe pagina 4 tiam scris: SUNA-MA!!! nu ai sunat!

eu nu le produc... producatorul raspunde pt probleme de genu!

si eu am jantele pe masina, si alte 18 persoane, das DOAR TU care are 2 perechi de C*oaie are toate 4 jantele 8...

Smiley89 05-09-09 19:45

Re: E92 325 - DJ 89 SMI - New car
 
stai linistit,maine o sa ai pozele cu jantele si foaie de unde am schimbat jantele cu pretzu lor cat au costat sa le indrept pe toate 4,iti stric imaginea in fatza forumului?eu?imaginea in fatza forumului ti`o strica cutiile alea de pateu de mi`au venit prin curier acu 1 saptamana si ceva nu io,da nu`i nimic,o sa pun maine pe forum ce am scris mai sus si o sa am grija sa numai vinzi u nici o pereche de jante cat de curand,daca o iei cu gura mare ca am comandat gresit jantele si nu stiu cum sa o dau la intors sa imi iau banii pe ele te anuntz ca o sa le pun de bibelou in garaj si o sa mai comand un set de la tine de jante,si inca ceva,asociatu tau,edy,care mi`a lasat nush cate mesaje in legatura cu jantele, edward alexandru (8/25/2009 12:27:59 PM): MI-A SPUS SILVIU CA PE TINE POATE TE-A DERANJAT CA SCRIE MADE IN TAIWAN ....DAR JANTELE BARRACUDA ACOLO SE PRODUC DEOARECE ESTE MANA DE LUCRU MULT MAI IEFTINA ....FOARTE IMPORTANT CANTARESTELE
edward alexandru (8/25/2009 12:28:23 PM): EU LE-AM CANTARIT PE ALE MELE SI AIA DE 9J PE SPATE CANTARESTE DOAR 9 Kg
edward alexandru (8/25/2009 12:28:42 PM): janta mea pe 17 originala BMW cantareste 10,8 Kg
edward alexandru (8/25/2009 12:29:16 PM): deci NU SUNT DELOC KAKATURI DEOARECE SUNT USOARE .deci daca sunt usoare nu sunt replici,sunt originale,va spun io ceva,va inchinati cu 2 maini la un set de jante MAK , care oricum sunt de 10 ori mai bune

Smiley89 05-09-09 19:47

Re: E92 325 - DJ 89 SMI - New car
 
Quote:

Originally Posted by ///carbon (Post 2613999)
fa te rog poze si trimitele...

kiar sint curios!!!

poti sa faci plangere... FA!

vreau sa rezolvam!

pe pagina 4 tiam scris: SUNA-MA!!! nu ai sunat!

eu nu le produc... producatorul raspunde pt probleme de genu!

si eu am jantele pe masina, si alte 18 persoane, das DOAR TU care are 2 perechi de C*oaie are toate 4 jantele 8...

scuza`mi curiozitatea,la celelalte 18 persoane care au jante ca ale tale le`ai trimis prezoane inele de ghidaj capace si ce mai trebuie?sau ca si mie u cutie de carton cu o cutie de pateu in ea?

///carbon 05-09-09 19:49

Re: E92 325 - DJ 89 SMI - New car
 
nu ai invatat sa pui punct cind se sfarseste propozitia...

acum iar o intorci???

vroiai sa imi postezi poze cum arata jantele de indoite.

si dintro data sint reparate...

frateee, t rog frumos!!

o hartie k lea indreptat tio da pt 50 de lei oricine!

hai pa k te intreci cu gluma!!

lol

Smiley89 05-09-09 19:50

Re: E92 325 - DJ 89 SMI - New car
 
io zic sa incetezi din postat,daca vrei sa iti faci reclama la pioneze nu`ti face la mine pe pagina,daca ti`am patat imaginea de unic dealer barracuda voltec t6 in romania scuza`ma,ai dreptate,jantele sunt foarte usoare,atat de usoare incat ma mir ca n`au cazut cu greutatea masinii,hai laso balta ca nu stau sa ma cert cu tine pe forum,iarta`ma inca odata daca ti`am denigrat produsu,adevaru e ca la cat de ieftina e mana de lucru in taiwan ar trebuii sa iti ramana si tie bani de reclama in romania

Smiley89 05-09-09 20:04

Re: E92 325 - DJ 89 SMI - New car
 
Quote:

Originally Posted by ///carbon (Post 2614025)
nu ai invatat sa pui punct cind se sfarseste propozitia...

am invatzat sa pun punct dupa propozitie cum ai invatzat tu sa pui prezoane in cutie la jante

///carbon 05-09-09 20:12

Re: E92 325 - DJ 89 SMI - New car
 
jantele dau bine pe o masina neagra mat sau alba!!!

http://s5.directupload.net/images/090905/nxf3puo7.jpg

la tine ar fi fost f frumos black chrome sau hyper silver...

eu team sunat... de 3 ori!

imi pare rau!

Calimero2003 05-09-09 23:19

Re: E92 325 - DJ 89 SMI - New car
 
Imi pare rau ca ai fost escrocat Smaily ... trebuia sa te gandesti ca la pretul ala o sa fie niste kakaturi ... + ca acest vanzator a aparut de 2 luni pe acest forum si nimeni nu stie nimik de el .. am vazut ca-si prezinta si masina ... si gagica.. :lol:

Smiley89 05-09-09 23:23

Re: E92 325 - DJ 89 SMI - New car
 
Quote:

Originally Posted by Calimero2003 (Post 2614425)
Imi pare rau ca ai fost escrocat Smaily ... trebuia sa te gandesti ca la pretul ala o sa fie niste kakaturi ... + ca acest vanzator a aparut de 2 luni pe acest forum si nimeni nu stie nimik de el .. am vazut ca-si prezinta si masina ... si gagica.. :lol:

sa fie sanatos,crede ca se imbogateste cu 950 de euro,problema lui,nu a fost vina lui,a fost a mea ca m`am grabit,nimic de comentat de felu in care arata jantele,singuru lucru e doar in legatura cu ,calitatea lor

DiaWoLo 06-09-09 21:25

Re: E92 325 - DJ 89 SMI - New car
 
Quote:

Originally Posted by Calimero2003 (Post 2614425)
Imi pare rau ca ai fost escrocat Smaily ... trebuia sa te gandesti ca la pretul ala o sa fie niste kakaturi ... + ca acest vanzator a aparut de 2 luni pe acest forum si nimeni nu stie nimik de el .. am vazut ca-si prezinta si masina ... si gagica.. :lol:

smiley m-as risca sa le cumpar eu de la tine si i le dau la schimb cu fata precizata mai sus :oops:


All times are GMT +2. The time now is 12:07.

- Copyright 2024 4Tuning