Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Subwoofere (https://forum.4tuning.ro/390-subwoofere.html)
-   -   Ce subwoofer sa`mi pun?! (https://forum.4tuning.ro/390-subwoofere/1369-subwoofer-pun.html)

Max 21-06-04 12:40

Ce subwoofer sa`mi pun?!
 
Am un pus ochii pe un MAGNAT Bulpower Tube 300

RMS/ max 230/ 440 watts
impedanta 4ohmi
raspuns in frecventa 20 - 1,000 Hz
SPL 92 dB
dimensiuni 340 x 510 mm

Ce spuneti imi \"genereaza\" destul BASS :?:

DnI 22-06-04 09:21

Max, Magnat am si eu si sunt multumit de el.
Magnat au si pretenii mei si la fel, sunt si ei multumiti.
Sa-ti iei si statia tot Magnat ca merita.
Nu ai pus locatia sa stiu daca iti mai zic mai departe, dar daca esti din bucuresti, dute la Maris pe Timisoarei vezi ca au adus niste scule noi.
Arunca-ti un ochi si pe acolo si compara cu ce ai gasit in alte parti.
bafta!

Max 22-06-04 15:12

Am uitat. Sunt din Bucuresti, mai exact din Drumul Taberei.
Amplificatorul este tot Magnat si se aude super :D

cioli17 25-06-04 21:48

mi-am gasit yo la 200 E..tub Alpine TYPE-R 12inch...tare tare sau un Rockford Fosgate sau un Mtx ceva....depinde pe ce masina....

DnI 27-06-04 08:53

Max, pe ce masina vrei sa pui !?

ZUZG7 27-06-04 15:21

Cioli iti dau eu un Alpine swr 12 r ( sau 2 daca vrei: ) la 170 euro cu tot cu incinta .
Pm me daca esti interesat .

Mondeo 30-06-04 11:00

salut !!!
am vazut zilele astea pe o astra din craiova un sistem audio/video alpine de 1700 euro care mia luat capu , dvd , mp3,amplificator, woofer rs marfa marfa :!: :!: :!:

Max 01-07-04 21:24

Imi pare rau ca nu am raspuns dar am avut ceva treaba. Vreau sa`l pun pe un Cielo

Max 01-07-04 21:31

Imi pare rau ca nu am raspuns dar am avut ceva treaba. Vreau sa`l pun pe un Cielo

DnI 03-07-04 13:46

baga mare omule... sa treci prin H sa`l auzim si noi :P

Max 05-07-04 01:24

DnI ce e H? Daca imi spui ce e.. o sa trec si pe acolo :wink:


Sa sara`n aer :D :2gun:

Max 05-07-04 20:16

Gata mi-am luat si subwooferu :) Mi-am luat pana la urma un MAGNAT Jet Tube 300 RMS/MAX 250W/400W :D

DnI 05-07-04 23:48

max nu mai stiu unde in ce topic ti-am promis melodia aia, nu de mult am ajuns acasa, mai clar e ora 12:45AM.
le am pe cd am cautat mel dar cred ca dupa ce mi-am facut cd`ul cu test bass am formatat ca avea probleme.

nu`i nimic, ne vedem maine si`ti fac un cd cu test bass.
0723.285.320 dani da-mi un bip pe la 12 sa nu uit si ne intalnim ca stam aproape.

Kusa 06-07-04 11:44

Max - cauta si tu cu kazaa melodiile astea doua ( sunt teste de bass ) :
-DJ Magic Mike - Feel the subwoofer bass
-THX Bass Test - Ultimate Subwoofer Test :lol: :wink:

Max 07-07-04 00:29

Kusa ms pt melodii :) ii dau sa sara :D


All times are GMT +2. The time now is 01:15.

- Copyright 2026 4Tuning