Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bazar AUTO - MASINI (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini.html)
-   -   Vand VW Jetta II (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/136791-vw-jetta.html)

xperiment09 04-08-09 15:40

3 Attachment(s)
Vand VW Jetta II , turbo diesel, 1.6 tdi, an fabricatie: 1987, RAR 2010, persoana fizica, consum 5% ,stare buna de functionare, pret 900 euro. Tel: 0740186353 / 0721514347


Masina este inmatriculata si poate fi vazuta intr-un sat de langa Timisoara.

daca aveti alte intrebari postatile aici si eu am sa va raspund la ele.
Multumesc !

xperiment09 06-08-09 11:52

Re: VW Jetta II
 
nimeni nu este interesat?? masina functioneaza bine si este si inmatriculata si doar la 900 de euro negociabil ;)

xperiment09 08-08-09 10:43

Re: VW Jetta II
 
anunt valabil...sus cu masinuta mea...

xperiment09 07-09-09 16:49

Re: VW Jetta II
 
noul pret este de 850 de euro :D

soosy 08-09-09 11:27

Re: VW Jetta II
 
motorul nu il dai separat?.......iti ofer la schimb un 1.6diesel clasic si iti mai dau ceva dif:D

xperiment09 08-09-09 14:28

Re: VW Jetta II
 
pai mai bine cumperi toata masina :)) la 850 de euro :P

soosy 08-09-09 15:42

Re: VW Jetta II
 
Quote:

Originally Posted by xperiment09 (Post 2621661)
pai mai bine cumperi toata masina :)) la 850 de euro :P

nu mrs
am destule:))
daca te-ar interesa combinatia....iti ofer un motor impecabil din austria,ii pe masina se poate proba
fara nici cel mai mic defect dar as vrea un 1.6tdi
numai bine

xperiment09 08-09-09 16:03

Re: VW Jetta II
 
suna la numarul 0740186353 si poate este interesat de aceasta combinatie..dar nu prea cred ;) poti incerca sa vezi :P

soosy 23-10-09 10:48

Re: VW Jetta II
 
cum mai sta treaba?
mai este valabil?


All times are GMT +2. The time now is 20:07.

- Copyright 2026 4Tuning