Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Citroen (https://forum.4tuning.ro/301-discutii-citroen.html)
-   -   [Cumpa] Ac Citroen c3 (https://forum.4tuning.ro/301-discutii-citroen/136236-cumpa-ac-citroen-c3.html)

dragos_rsp 01-08-09 01:46

[Cumpa] Ac Citroen c3
 
Imi poate spune si mie cineva unde as putea gasi si eu un AC de Citroen C3 SH, sau daca stiti pe cineva care dezmembreaza.......ms

dragos_rsp 24-08-09 13:55

Re: [Cumpa] Ac Citroen c3
 
up...

dragos_rsp 11-01-10 01:07

Re: [Cumpa] Ac Citroen c3
 
up...

georgeck 13-01-10 17:49

Re: [Cumpa] Ac Citroen c3
 
Quote:

Originally Posted by dragos_rsp (Post 2965122)
up...

Cat oferi pe?

a/c
compresor clima 6453 XJ (2,339.04)
conducte a/c 6460 ZR (526.84 )
vaporizator(complet cu radiatoare) 6450 KV (2,140.61 ) 120
bloc comnda a/c 6452 F8 ( 715.43 )

+ tot ce iti mai trebuie curea anexe,intinzator,inst electrica......tot ce tine de a/c am ,mai putin radiator clima. Preturile din paranteze sunt preturile de vanzare de la reprezentanta. Fa-mi o oferta concreta si discutam.0720014090:lol:

dragos_rsp 13-01-10 22:30

Re: [Cumpa] Ac Citroen c3
 
La ce preturi ai dat tu acolo.....imi vine sa cred ca nu prea vrei sa le vinzi. Spune pretul tau si eu iti spun daca iti pot oferi atat.

georgeck 14-01-10 07:10

Re: [Cumpa] Ac Citroen c3
 
Quote:

Originally Posted by dragos_rsp (Post 2974916)
La ce preturi ai dat tu acolo.....imi vine sa cred ca nu prea vrei sa le vinzi. Spune pretul tau si eu iti spun daca iti pot oferi atat.

Preturile, am scris ca sunt preturi de reprezentanta (cu atat le vinde citroen )si le-am scris sa-ti faci o idee cat costa cele mai importante piese din a/c. S.H. preturile normal ca sunt mult mai mici,asa ca de aceea te-am lasat pe tine sa faci o oferta........sa-mi spui cat poti sa-mi oferi.

dragos_rsp 14-01-10 14:50

Re: [Cumpa] Ac Citroen c3
 
deci.....eu nu am nici o idee cat se vind ........si nici nu ma intereseaza cat sunt la reprezentanta, tu spune pretu tau ....

georgeck 15-01-10 08:37

Re: [Cumpa] Ac Citroen c3
 
400 euro tot ce ti-am scris mai sus............salut

dragos_rsp 15-01-10 14:35

Re: [Cumpa] Ac Citroen c3
 
ok----ramane sa ne auzim, acuma sunt prins in altele, rugamintea mea este daca ai putea spune cam ce ar mai trebui sa cumpar.

flo_williams 31-10-10 10:35

Re: [Cumpa] Ac Citroen c3
 
Quote:

Originally Posted by dragos_rsp (Post 2979801)
ok----ramane sa ne auzim, acuma sunt prins in altele, rugamintea mea este daca ai putea spune cam ce ar mai trebui sa cumpar.

aceleasi piese le am si eu de vanzare la 370 de euro:P petru detalii id:flo_tunning

dragos_rsp 31-10-10 16:32

Re: [Cumpa] Ac Citroen c3
 
Nu ma mai intereseaza....ms


Se poate inchide


All times are GMT +2. The time now is 20:34.

- Copyright 2026 4Tuning