Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Discutii generale masini (https://forum.4tuning.ro/27-discutii-generale-masini.html)
-   -   SOLENZA 1.9D (https://forum.4tuning.ro/27-discutii-generale-masini/13619-solenza-1-9d.html)

FIGHET 25-02-06 14:27

SOLENZA 1.9D
 
CE ZICETI ESTE BUNA DE CEVA DACIA ZOLENZA 1.9D
M E R I T A :lol:

mike20 26-02-06 19:20

merita...am yo una si nu am avut nici un fel de probleme cu ea :wink:
vrei sa iti cumperi una sau ce??

Psycho 27-02-06 00:19

e bun in garantzie si cat e nou ..

dexter_20 27-02-06 16:24

eu buna dar pt a te duce din punctul A in punctul B.Altceva... nu stiucp cam putini...

FIGHET 27-02-06 16:57

mersi
 
nu aveam o intrebare ca eu am cumparat una pe benzina cu ceva timp in urma si eram nedumerit cu cea diesel pt. ca as fi putut sa cumpar si 1.9 D
VREAM CEVA DIFERENTE
:lol:

mike20 27-02-06 17:34

consumul e o diferenta :wink:


All times are GMT +2. The time now is 22:01.

- Copyright 2026 4Tuning