![]() |
SOLENZA 1.9D
CE ZICETI ESTE BUNA DE CEVA DACIA ZOLENZA 1.9D
M E R I T A :lol: |
merita...am yo una si nu am avut nici un fel de probleme cu ea :wink:
vrei sa iti cumperi una sau ce?? |
e bun in garantzie si cat e nou ..
|
eu buna dar pt a te duce din punctul A in punctul B.Altceva... nu stiucp cam putini...
|
mersi
nu aveam o intrebare ca eu am cumparat una pe benzina cu ceva timp in urma si eram nedumerit cu cea diesel pt. ca as fi putut sa cumpar si 1.9 D
VREAM CEVA DIFERENTE :lol: |
consumul e o diferenta :wink:
|
| All times are GMT +2. The time now is 22:01. |
- Copyright 2026 4Tuning