![]() |
Banners
2 Attachment(s)
codul pentru a pune baneru la semnatura este urmatorul :
Code:
[URL=http://www.4tuning.ro][img]http://forum.4tuning.ro/upload/1aprilieshow3_136.gif[/img][/URL]----------------- mai jos sunt atasate formatele flash ale bannerelor |
thx zoliat pt sursa,thx dshock pt exportul celor 215 frame-uri :lol: :lol:
din pacate nu se mica la fel de natural k cel swf....nush dc :cry: Code:
[URL=http://www.4tuning.ro][img]http://img118.imageshack.us/img118/9553/4tdayan9io.gif[/img][/URL] |
pai dai delay mai mic la frame-uri :P (adik mai multe cadre pe secunda, la SWF sunt 32 dak nu ma insel :? )
|
....am uitat , dak se poate sa imi dati si mie sigla cu 4T DAY in format vectorial :roll: !
|
cod html banner flash :
Code:
<object classid=\"clsid:D27CDB6E-AE6D-11cf-96B8-444553540000\" codebase=\"http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=6,0,29,0\" width=\"468\" height=\"60\"> |
offf......si nu intra la semnatura :evil:
|
Re: Banners
ceva afise sa lipim pe masini,geamuri, stalpi etc? daca se poate... :)
|
Re: Banners
cam peste o saptamana
|
Re: Banners
le astept, ca sa punem si noi pe masini...mai multa reclama ;)
|
Re: Banners
tricouri sepci? vor fi ?
|
Re: Banners
tricouri sepci stickere si inca o gramada de alte obiecte
|
Re: Banners
Quote:
SUPER ;) |
Re: Banners
si o fata pentru acasa? :D ceea din fluturas? ;)
si ceva preturi pentru tricouri sepci, sa stie lume acati bani sa ia. :) |
Re: Banners
o sa fie si tricouri si sepci din calitati croieli si variante diferite, cu preturi diferite
|
| All times are GMT +2. The time now is 18:08. |
- Copyright 2026 4Tuning