Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   4TUNING DAY 2006 (https://forum.4tuning.ro/179-4tuning-day-2006.html)
-   -   Banners (https://forum.4tuning.ro/179-4tuning-day-2006/13599-banners.html)

ZoliaT 24-02-06 23:57

Banners
 
2 Attachment(s)
codul pentru a pune baneru la semnatura este urmatorul :

Code:

[URL=http://www.4tuning.ro][img]http://forum.4tuning.ro/upload/1aprilieshow3_136.gif[/img][/URL]
https://forum.4tuning.ro/upload/1aprilieshow3_136.gif


-----------------
mai jos sunt atasate formatele flash ale bannerelor

Skillzu 25-02-06 11:36

thx zoliat pt sursa,thx dshock pt exportul celor 215 frame-uri :lol: :lol:

din pacate nu se mica la fel de natural k cel swf....nush dc :cry:


Code:

[URL=http://www.4tuning.ro][img]http://img118.imageshack.us/img118/9553/4tdayan9io.gif[/img][/URL]

dshockevo 25-02-06 11:56

pai dai delay mai mic la frame-uri :P (adik mai multe cadre pe secunda, la SWF sunt 32 dak nu ma insel :? )

dshockevo 25-02-06 11:59

....am uitat , dak se poate sa imi dati si mie sigla cu 4T DAY in format vectorial :roll: !

ZoliaT 03-03-06 03:32

cod html banner flash :

Code:

<object classid=\"clsid:D27CDB6E-AE6D-11cf-96B8-444553540000\" codebase=\"http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=6,0,29,0\" width=\"468\" height=\"60\">
  <param name=\"movie\" value=\"http://www.4tuning.ro/swf/banner468Xlink4tuning.swf\">
  <param name=\"quality\" value=\"high\">
  <embed src=\"http://www.4tuning.ro/swf/banner468Xlink4tuning.swf\" quality=\"high\" pluginspage=\"http://www.macromedia.com/go/getflashplayer\" type=\"application/x-shockwave-flash\" width=\"468\" height=\"60\"></embed>
</object>


Skillzu 03-03-06 14:45

offf......si nu intra la semnatura :evil:

NC 14-03-06 21:40

Re: Banners
 
ceva afise sa lipim pe masini,geamuri, stalpi etc? daca se poate... :)

ZoliaT 14-03-06 22:30

Re: Banners
 
cam peste o saptamana

NC 15-03-06 01:24

Re: Banners
 
le astept, ca sa punem si noi pe masini...mai multa reclama ;)

bogdnici 29-03-06 18:44

Re: Banners
 
tricouri sepci? vor fi ?

ZoliaT 29-03-06 20:20

Re: Banners
 
tricouri sepci stickere si inca o gramada de alte obiecte

bodyspeed 29-03-06 22:16

Re: Banners
 
Quote:

Originally Posted by ZoliaT
tricouri sepci stickere si inca o gramada de alte obiecte

O SA FIE LA PRISMA ;)
SUPER ;)

NC 30-03-06 01:48

Re: Banners
 
si o fata pentru acasa? :D ceea din fluturas? ;)

si ceva preturi pentru tricouri sepci, sa stie lume acati bani sa ia. :)

Gratzian 30-03-06 05:47

Re: Banners
 
o sa fie si tricouri si sepci din calitati croieli si variante diferite, cu preturi diferite


All times are GMT +2. The time now is 18:08.

- Copyright 2026 4Tuning