Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Discutii generale masini (https://forum.4tuning.ro/27-discutii-generale-masini.html)
-   -   Vrei sa fii sofer si nu gasesti cartea cu intrebari? Intra pe site-ul DRPCIV (https://forum.4tuning.ro/27-discutii-generale-masini/135986-vrei-fii-sofer-gasesti-cartea-intrebari-intra-site-drpciv.html)

attyka2007 30-07-09 19:41

Re: Vrei sa fii sofer si nu gasesti cartea cu intrebari? Intra pe site-ul DRPCIV
 
acuma am vazut poza............:lol:
au pus si ei indiicatoare ca stiu ca sunt bulangii care intra in sens unic(pe partea unde-i nterzis)..:lol:
indicatoarele trebe lasate acolo...pana can va disparea specimenul asta de intra in sens unic:)) si ala va fi cand o canta cucu la eurovision:))

hiena 30-07-09 19:42

Re: Vrei sa fii sofer si nu gasesti cartea cu intrebari? Intra pe site-ul DRPCIV
 
frumos,foarte sugestiva poza

cristi30 30-07-09 20:02

Re: Vrei sa fii sofer si nu gasesti cartea cu intrebari? Intra pe site-ul DRPCIV
 
Din pacate... sunt zeci, poate chiar sute de astfel de zone prin Bucuresti... sa nu mai zic de restul tarii :boxing:

moga_mihai 30-07-09 20:37

Re: Vrei sa fii sofer si nu gasesti cartea cu intrebari? Intra pe site-ul DRPCIV
 
chair nu vedeti k poza e editata ?

viruszatu1 30-07-09 20:50

Re: Vrei sa fii sofer si nu gasesti cartea cu intrebari? Intra pe site-ul DRPCIV
 
Quote:

Originally Posted by ShErPiShOr (Post 2523392)
ce te face sa crezi ca acum nu sunt prosti cu permise?
conduc zilnic prin Bucuresti si crede-ma k ma intalnesc cu tot felu de specimene

nu numai in bucuresti, stai linistit ...

ph-koss 30-07-09 21:41

Re: Vrei sa fii sofer si nu gasesti cartea cu intrebari? Intra pe site-ul DRPCIV
 
f tare asta :))))

Chucky bmw 30-07-09 22:01

Re: Vrei sa fii sofer si nu gasesti cartea cu intrebari? Intra pe site-ul DRPCIV
 
...........ma avand in vedere ca eu dou peste 2 luni.pt mn e bine......."prost nu sunt ".......dar ma mai scapa de invatat :D

si poza e prea penala :)) =))

duffy02 30-07-09 22:53

Re: Vrei sa fii sofer si nu gasesti cartea cu intrebari? Intra pe site-ul DRPCIV
 
eu ma duc luni la sala... e aiurea asa ca sunt 100 de mii de papagali care dau spaga la traseu si invata astea pe din afara fara sa priceapa nimic...

pcmarius 30-07-09 23:02

Re: Vrei sa fii sofer si nu gasesti cartea cu intrebari? Intra pe site-ul DRPCIV
 
Sa vedeti in brasov , e plin de inculti cu permise.......... am fost lovit in fata sediului de politie de un ma:twisted:ar ce dadea cu spatele in plina strada ca trecuse de nustiu ce adresa dupa care sa oprit direct in ........ aripa mea ( eu ma incadrasem sa fac stinga........

Sa nu mai zic in Roma ce mirlanie si nesimtire este, bucurestiu e civilizat tare fata de roma sau paris...........

duffy02 30-07-09 23:11

Re: Vrei sa fii sofer si nu gasesti cartea cu intrebari? Intra pe site-ul DRPCIV
 
eram pe masina de scoala si a intrat un cl500 in spatele meu la semafor scuza lui "schimbam melodia si nu am fost pe faza" asa ca...

LoganFan 30-07-09 23:15

Re: Vrei sa fii sofer si nu gasesti cartea cu intrebari? Intra pe site-ul DRPCIV
 
salut,baieti,raspundeti-mi si mie corect la intrebarea urmatoare:E adevarat ca poti face scoala cu 3 luni inainte sa implinesti 18 ani,iar carnetul sa ti-l dea in ziua in care ii implinesti?.....pentru ca unul imi zice ca da ma da,poti sa faci cu 3 luni inainte,iar altul imi zice ca nu se mai poate,ca s-au dat alte legi,va rog frumos faceti-ma si pe mine sa inteleg

LoganFan 30-07-09 23:19

Re: Vrei sa fii sofer si nu gasesti cartea cu intrebari? Intra pe site-ul DRPCIV
 
cat despre poza aia,e nimica toata,sa treceti prin bulgaria,pe drumul spre sofia sa vedeti acolo prostie crunta:))))),dau un exemplu:acum scrie pe o pancarda ca mai sunt 350 de km pana in sofia,mai mergi 1 km,scrie ca mai sunt 335 de km,mai mergi 5 km,scrie pe urma ca mai sunt 360 de km pana la destinatie:)))))))asta chiar ca e prea de tot,in concluzie,nu numai la noi e prostia mare:)))

duffy02 30-07-09 23:19

Re: Vrei sa fii sofer si nu gasesti cartea cu intrebari? Intra pe site-ul DRPCIV
 
salut da poti cu 3 luni inainte de varsta si dai examenu dupa ce faci varsta eu asa am facut...

Le.Yoko 31-07-09 00:08

Re: Vrei sa fii sofer si nu gasesti cartea cu intrebari? Intra pe site-ul DRPCIV
 
Quote:

Originally Posted by viruszatu1 (Post 2523767)
nu numai in bucuresti, stai linistit ...

ca in Bucuresti nu cred ca mai sunt...:!:
aicea se face dreapta de pe banda 3 si daca cumva ai trecut de clubu' unde voiai sa ajungi,dai cu spatele tot de pe banda 3 !!:D

gorila600 31-07-09 02:00

Re: Vrei sa fii sofer si nu gasesti cartea cu intrebari? Intra pe site-ul DRPCIV
 
Quote:

Originally Posted by Brian (Post 2523271)
Si de ce ma rog sunt dusi rau? Eu cred ca este un lucru bun.
Multumim pentru informatie, e bine de stiut.. pe mine unul ma priveste foarte mult, dat fiind faptul ca in curand voi incepe scoala de soferi :)

cum dreacu sa nu fie dusi?u nu stii ce inseamna semnele alea?ca se dau cap in cap unele p altele


All times are GMT +2. The time now is 21:59.

- Copyright 2024 4Tuning