Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Dacia tuning (https://forum.4tuning.ro/134-dacia-tuning.html)
-   -   Dacia Logan - tuning by ZENDER (https://forum.4tuning.ro/134-dacia-tuning/13563-dacia-logan-tuning-by-zender.html)

RoSonic 24-02-06 13:09

Dacia Logan - tuning by ZENDER
 
4 Attachment(s)
Iata ca inca o firma de tuning cunoscuta scoate pe piata un kit destinat Loganului. Aceasta este Zender.

- prelungire bara fata - 185 euro
- prelungire bara spate - 169euro
- praguri laterale - 199 euro
- eleron portbagaj - 115 euro
- duplex tailpipes 2x90mm - 225 euro

Cosmin255 24-02-06 13:25

Finutz , dar parca nu merita totusi Loganul pachet Zender....

shaid-kid 24-02-06 14:05

sincer nu-mi place nimk la ea.....poate doar duplex tailpipes dar in rest nu ma atrage nimik la ea.

Psycho 24-02-06 14:22

n`are nimik deosebit in afara de tevile alea 2 .. si jante si park putin cobirata din suspensie ...

nu`mi place

TheMagicPenguin 24-02-06 14:32

E urat rau de tot... Mai mf sunt kit-urile de la PILOT... :evil:

BASU 24-02-06 14:50

scump doamna scump... si nu este prea reusit kitul

Mihaitza_tdi 24-02-06 15:20

spatele arata destul de bine!!!! oricum cam scump kitul pt logan!!!

bano 24-02-06 15:24

prelungire bara- fata=185 euro eu nu vad mai nimc an fata dincolo erea, mai iefin :o

TufY 24-02-06 15:38

http://www.spoilere-tuning.home.ro/
oarca la preturi mai normale!!!!!!

wlady 24-02-06 15:45

masina este un vechi proiect AM ( auto mondial ) si poate fi vazuta pe 13 septembrie langa sediul AM .... care vrea s-o vad in realitate ??? e destul de interesanta

dexter_20 24-02-06 15:59

daca nu ma insel acesta e loganul am.nu?

HORIA_STI 24-02-06 16:19

Cu 900 de euro o poti face la orice garaj ...la niste baieti care se pricep, oriunde, de nu ai aer,da pare interesant in combinatie cu jantele si cu tevile da oricum e mult prea scump...la draq pt banii astia o fac io,chiar daca nu ma pricep :D

Lao 24-02-06 17:34

Frumuşel kitul, dar ENORM ca preţ.

FeS 24-02-06 17:54

Sincer dintre toate Loganurile tunate, asta mi se pare cel mai nasol si mai are si niste preturi de te doare capul.In afara de tobe si spoilerul spate totul mi se pare naspa.
Dar fiecare cu gusturile lui.

Skma 24-02-06 18:02

Au copiat proiectul AM :evil:


All times are GMT +2. The time now is 20:10.

- Copyright 2026 4Tuning