Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Opel (https://forum.4tuning.ro/116-masina-mea-opel.html)
-   -   vectra (https://forum.4tuning.ro/116-masina-mea-opel/1352-vectra.html)

lal badshad 18-06-04 08:20

vectra
 
1 Attachment(s)
asi vrea sa aflu mai multe informatii despre o masina.
vectra albastru B 33 VLJ din 1996.

mara 18-06-04 08:46

Eu unu nu stiu masina!

X-Ray-Eyes 20-06-04 03:06

Re: vectra
 
Quote:

Originally Posted by \"lal badshad\"
asi vrea sa aflu mai multe informatii despre o masina.
vectra albastru B 33 VLJ din 1996.

Cu ce scop ?
Ii faci dosaru' sau pentru ce te intereseaza nu inteleg ... ?!?

TNos 20-06-04 03:51

du-te si vb cu proprietarul..el e cel mai in masura sa iti dea informatii...ce iti e asa greu?????????

Ciclistu 20-06-04 07:41

Sorry, sunt clujean nu stiu nimic de masina, dar ideea de mai sus nu e rea \"\"dute si vb. cu proprietarul\"\"

BogdanSHA 20-06-04 11:43

Relatii despre masina aia afli in Candiano Popescu, Udriste sau de la \"Furturi Auto\". Nu? :paper:

CeReS 20-06-04 13:51

vrei sa o cumperi sau sa o ciordesti ?
da si tu mai multe informatii cand pui astfel de posturi

EvLSant0S 20-06-04 14:21

lol si noi cu ce sa te ajutam mai omule.. fii si u mai explicit :) cica vreau si eu sa aflu mai multe detalii despre aceasta masina :)

BogdanSHA 20-06-04 19:05

La o a 2a privire, mai atenta...stiu masina si si proprietarul.
Ce vrei sa stii??

Pe scurt: e ingrijita, 11o cai.

TSC-Us 28-02-06 01:51

MMMDA...

AS CIORDI SI EU UNA ASEMENEA SI...IMI DAU EU SEAMA CE POATE IUBYTA... :D

caphonne 05-05-06 19:54

Re: vectra
 
:)) opel vectra 1.6 16 v 110 cp jenti oglinzi electrice geamuri electrice ... etc am si eu una la fel :))


All times are GMT +2. The time now is 13:43.

- Copyright 2026 4Tuning