![]() |
BMW E36 2.0i
14 Attachment(s)
Bmw 320i - berlina in 4 usi - Vanos
An fabricatie 1995 - Euro2 Km.: 210.000 Acte si numere de Italia valabile 2010 Dotari: Geamuri electrice fatza,oglinzi electrice,scaune incalzite,dublu climatronic,ABS, 2 X Airbag,tapiterie plus,cotiera din fabrica,scaun sofer electric cu reglaj lombar,inchidere centralizata,inchiderea geamurilor din cheie,MP3 ALPINE + boxele de fabrica(NOKIA parca) Masina merge foarte bine,este foarte curata,nu are probleme,merge absolut totul pe ea,pretul este negociabil 2,200 EURO Pt schimburi pun si Mazda mea pentru o masina de ani mai buni,preferabil diesel si inmatriculata RO,IT,BG |
Re: BMW e36 2.0i
salut masina de la semnatura +dif din partea ta? in caz ca nu stiai degeaba sunt actele valabile ptr ca daca nu are stampila de radiere pe targa nu se poate inmatricula asa ca degeaba este euro 2 fara radiere
|
Re: BMW e36 2.0i
Nu ma pricep prea bine la ce spui tu acolo,cine o ia stie cum sa se descurce;)Referitor la masina ta,este o masina mult mai veche,consuma destul de mult,si nu stiu unde este dublu climatronic ala de care zici tu!O sa zici "da frate dar e inscrisa"..asa si?!:lol:
Bafta la vanzare |
Re: BMW e36 2.0i
nu vreau sa te superi dar masina nu poate fii inmatriculata in ro din moment ce nu este radiata din italia asta am vrut sa zic ,si partea cu dublu clima nu se refera neaparat la aer ca sa stii si tu
|
Re: BMW e36 2.0i
WTF,cum i`ai pus narile invers ?
UP :D |
Re: BMW e36 2.0i
Eu ma bucur ca sunt multi cunoscatori de masini si legi la noi in Romania,dar te rog tine-le pt tine ca eu nu am nevoie!O sa-mi zici ca ai avut 700 de masini,printre care cu nr de italia etc etc
Vezi-ti de ale tale,nu vreau masina ta si nu ma mai deranja .. stau si ma intreb ce faceai daca iti dadeam pisica? ROG UN MODERATOR SA IA MASURILE NECESARE .. aici vand o masina,nu fac chat |
Re: BMW e36 2.0i
Up daca se poate .. pret negociabil
|
Re: BMW E36 2.0i
Hai sus cu scufita-rosie:-P,pret negociabil la fatza locului ... sau variante cu masini la vreo 4000e
Bmw + Mazda MX3 V6 = alta masina8) (eventual daca se merita mai dau si o mica diferenta pe langa cele 2 masinutze) Precizez ca ambele masini sunt functionale 100% |
Re: BMW E36 2.0i
Uppp...Pretul nou : 1,800 euro !!! Masina este impecabila;)
*** URGENT *** |
Re: BMW E36 2.0i
variante cu un 318 IS?
|
Re: BMW E36 2.0i
Quote:
|
Re: BMW E36 2.0i
535 inmatriculat pe mazda si bmw?
|
Re: BMW E36 2.0i
Quote:
Vreau doar cash pe Bmw |
Re: BMW E36 2.0i
*** URGENT ***
FOARTE URGENT .. ULTIMUL PRET 1,600 EURO ... Masina merge arata foarte bine,nu are probleme,actele sunt valabile inca 1 an !!! |
Re: BMW E36 2.0i
Hai sus cu masina ...
|
| All times are GMT +2. The time now is 16:02. |
- Copyright 2026 4Tuning