Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   VAND K 800i FULL (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/134588-vand-800i-full.html)

extasykredbull 21-07-09 21:54

VAND K 800i FULL
 
Telefonul este functional 10/10,iar la partea estetica un 9/10.
Este achizitionat de la orange in data de 08-08-07,liber de retea,fara nici o interventie asupra lui.Se poate verifica la service.
Mai am la el cutia,factura,garantia,carticelele,pc suite+cablu de date.
Card sony de 2gb,casti cu doape sony,si incarcatorul original.
Bateria tine cam 3 zile,iar ca ore vorbite cateva sute cred
Motivul vanzarii este unul banal si anume vreau sa fac o baie in mare intr-un weekend,si am zis ca poate ma ajuta k800-le cu o sponsorizare la mare:-)
Prteul este negociabil bineinteles si anume 350 lei

Astept oferte pe pm sau
YM: hools_england
TEL: 0766 710 514
:peace:

extasykredbull 24-07-09 10:56

Re: VAND K 800i FULL
 
negociabil

extasykredbull 26-07-09 10:19

Re: VAND K 800i FULL
 
hai sus cu el

extasykredbull 28-07-09 10:43

Re: VAND K 800i FULL
 
up 330 ron

extasykredbull 30-07-09 23:25

Re: VAND K 800i FULL
 
3 Attachment(s)
deasemenea si poze cu telefonul in cauza:

extasykredbull 01-08-09 10:57

Re: VAND K 800i FULL
 
300 fix

extasykredbull 02-08-09 00:52

Re: VAND K 800i FULL
 
s-a vandut !
thread closed!
:)


All times are GMT +2. The time now is 16:47.

- Copyright 2026 4Tuning