Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Ultima moda! Chopper-ul cu pedale (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/134454-ultima-moda-chopper-pedale.html)

Cigo 21-07-09 09:47

Ultima moda! Chopper-ul cu pedale
 
8 Attachment(s)
Ultima moda! Chopper-ul cu pedale

Aceasta bicicleta a fost conceputa special pentru cei care nu au permis pentru a conduce un chopper. "Shocker Chopper" te face sa arati cool fara sa trebuiasca sa investesti bani in benzina sau in piese extrem de scumpe.


Unde mai pui faptul ca daca nu-ti permiti o motocicleta poti oricand sa ai senzatia ca esti pe un chopper facand in acelasi timp si miscare. Bicicleta a fost probabil destinata motociclistilor in devenire.

tzunny 21-07-09 10:39

Re: Ultima moda! Chopper-ul cu pedale
 
Ceva asemanator gasiti pe www.lowriders.ro si pe www.nirve.ro. Sper sa nu se considere publicitate, ci doar informatie, tocmai de aceea am postat 2 linkuri cu 2 importatori diferiti.

Mie personal imi plac cele de la lowriders si sunt si mai ieftine! :P

matiz87 21-07-09 10:47

Re: Ultima moda! Chopper-ul cu pedale
 
arata foarte bine.!

91-GRS 21-07-09 10:55

Re: Ultima moda! Chopper-ul cu pedale
 
ecologic :lol:

danelu 21-07-09 11:29

Re: Ultima moda! Chopper-ul cu pedale
 
moda este veche, acum incep sa fie cautate si pe la noi, dar in afara sunt de ceva vreme.
oricum cred ca cea mai buna solutie e sa mergem cu bicicleta, eu prin bucuresti merg mai mult cu bicicleta si sunt mai rapid decat cu masina, singurul inconvenient este praful si soferii care nu sunt atenti

D.Y ¬ 21-07-09 12:08

Re: Ultima moda! Chopper-ul cu pedale
 
Bicicleta īn sine este urātă. E la fel de urātă ca ceea făcută de Mercedes.

Firmele de biciclete fac biciclete şi firmele de maşini fac maşini.:D Da ei nu īnţeleg asta.

shu.lee 21-07-09 13:25

Re: Ultima moda! Chopper-ul cu pedale
 
imi place genu asta de biciclete dar exemplul din poze e urat...

Darius DMS 21-07-09 13:54

Re: Ultima moda! Chopper-ul cu pedale
 
am vazut-o mai de mult in Miami ink pe discovery.....e tare oricum;)...daren brass si-a luat una

SaIBoT 21-07-09 13:58

Re: Ultima moda! Chopper-ul cu pedale
 
Choppere de genul sunt destule si sincer mult mai frumoase ca modelul asta

larryeo 21-07-09 14:54

Re: Ultima moda! Chopper-ul cu pedale
 
urata

YGD-sef 21-07-09 19:32

Re: Ultima moda! Chopper-ul cu pedale
 
Good old fashion !:-)

bibi_x 22-07-09 00:13

Re: Ultima moda! Chopper-ul cu pedale
 
am vazut ieri in vama veche o bicicleta asemanatoare :D e froarte tare

foss 22-07-09 01:17

Re: Ultima moda! Chopper-ul cu pedale
 
pret ceva!!

tzunny 22-07-09 07:59

Re: Ultima moda! Chopper-ul cu pedale
 
10 Attachment(s)
Nici mie nu mi se pare exemplul dat foarte reusit. Daca imi permiteti, va arat eu cateva piese:

Attachment 1016301Attachment 1016302Attachment 1016303
Attachment 1016304Attachment 1016305Attachment 1016306Attachment 1016307
Attachment 1016308Attachment 1016309Attachment 1016310

tzunny 22-07-09 12:59

Re: Ultima moda! Chopper-ul cu pedale
 
Bicicleta tunată – piese americane pe Pegasul comunist


All times are GMT +2. The time now is 23:09.

- Copyright 2026 4Tuning