![]() |
ericson T66 - cel mai mic
Am un T-66 in curand am sa pun si poze ... mergea klumea , fara probleme pana cand nu sa mai aprins ! am fost la un service si mi-a spus ca sursa e arsa si trebuie schimbata! IL VAND - nu vreau sa umblu cu el sa-l repar! astept oferte de la voi n-am un pret!
|
2 Attachment(s)
pt cine nu stie cum arata! al meu are ultima carcasa - cea roz
|
!!!up ziceti fratilor oferte careva ca vreau sa scap de el ca ma bat ai mei la cap sa umblu cu el prin oras sa-l repar :(
|
:!: UP
|
sal
sfatu meu.. Tu unu ai cumpara un telefon stricat?:D
|
oferta... maxim 300 ca sursele sunt foarte scumpe si greu de schimbat
|
un Sagem MW 3026 ??
|
Re: sal
Quote:
300.000? hmmmmm 500.000 ca platesc si transportul :D ! iti trimit si piesa stricata care e data jos de aia de la service :D |
detman ! merge sagemul ala?
PS: am uitat sa mentionez ca incarcatorul nu-l mai gasesc |
id: srm_rush
intra aici daca vrei sa vorbim. merge de rupe... am la el incarcator aproape nou, bateria tine 6-7 zile... |
:!: :!: UP UP ! bagati oferte ....
|
up :!: :cry:
|
:!: ..... chiar nimeni interesat? il arunc sa dea draq :D
|
Iti dau eu un fermoar la schimb , te intereseaza ? full full
|
| All times are GMT +2. The time now is 04:28. |
- Copyright 2026 4Tuning