Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   ericson T66 - cel mai mic (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/13420-ericson-t66-mic.html)

Eugen_TL 21-02-06 22:14

ericson T66 - cel mai mic
 
Am un T-66 in curand am sa pun si poze ... mergea klumea , fara probleme pana cand nu sa mai aprins ! am fost la un service si mi-a spus ca sursa e arsa si trebuie schimbata! IL VAND - nu vreau sa umblu cu el sa-l repar! astept oferte de la voi n-am un pret!

Eugen_TL 21-02-06 22:17

2 Attachment(s)
pt cine nu stie cum arata! al meu are ultima carcasa - cea roz

Eugen_TL 22-02-06 12:28

!!!up ziceti fratilor oferte careva ca vreau sa scap de el ca ma bat ai mei la cap sa umblu cu el prin oras sa-l repar :(

Eugen_TL 22-02-06 20:38

:!: UP

B-14-BYE 23-02-06 08:11

sal
 
sfatu meu.. Tu unu ai cumpara un telefon stricat?:D

fanete 23-02-06 10:43

oferta... maxim 300 ca sursele sunt foarte scumpe si greu de schimbat

Detman 23-02-06 13:16

un Sagem MW 3026 ??

Eugen_TL 23-02-06 15:04

Re: sal
 
Quote:

Originally Posted by \"doarr4u17\"
sfatu meu.. Tu unu ai cumpara un telefon stricat?:D

logic, ca as cumpara mai ales daca telefonul e unul misto ... apropo te-ai uitat in tomis cat e unu ,chiar acum cand i-a trecut vremea? l-as cumpara mai ales daca ala il da bine si vrea sa scape de el ! n-am alta treaba decat sa umblu dupa sursa...am fost la un service si trebuia sa astept3 sapt ... nu-mi convine mie unu !

300.000? hmmmmm 500.000 ca platesc si transportul :D ! iti trimit si piesa stricata care e data jos de aia de la service :D

Eugen_TL 23-02-06 15:07

detman ! merge sagemul ala?

PS: am uitat sa mentionez ca incarcatorul nu-l mai gasesc

Detman 23-02-06 19:29

id: srm_rush

intra aici daca vrei sa vorbim. merge de rupe... am la el incarcator aproape nou, bateria tine 6-7 zile...

Eugen_TL 24-02-06 13:07

:!: :!: UP UP ! bagati oferte ....

Eugen_TL 25-02-06 20:24

up :!: :cry:

Eugen_TL 27-02-06 18:30

:!: ..... chiar nimeni interesat? il arunc sa dea draq :D

Cosmin255 27-02-06 22:34

Iti dau eu un fermoar la schimb , te intereseaza ? full full


All times are GMT +2. The time now is 04:28.

- Copyright 2026 4Tuning