Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   CAR STYLING (https://forum.4tuning.ro/83-car-styling.html)
-   -   Aston Martin DB9 verde mat !!! (https://forum.4tuning.ro/83-car-styling/133988-aston-martin-db9-verde-mat.html)

Sasha 17-07-09 13:41

Aston Martin DB9 verde mat !!!
 
5 Attachment(s)
Toata lumea stie ca cererea de culori mate in acest moment este uriasa. Cele mai multe autoturisme care au fost "imbracate" în culori mate sunt masinile germane.

Dar nici celelalte nu fac exceptie. Spre exemplu acest Aston Martin. Ne referim mai exact la Aston Martin DB9, unul dintre cele mai excentrice modele ale constructorului britanic.

Alegerea culorii verde mat la acest coupe de lux este un lucru destul de indraznet, iar jantele negre se armonizeaza perfect cu paintjobul special. Oare s-a plictisit lumea de negru mat?

TRX 17-07-09 14:09

Re: Aston Martin DB9 verde mat !!!
 
Aproape nasol.

Gaby_Slo 17-07-09 14:15

Re: Aston Martin DB9 verde mat !!!
 
urat...nu`mi place...e un verde urat in gen U.S. Army

marian_tgv 17-07-09 14:30

Re: Aston Martin DB9 verde mat !!!
 
cat de cat reusit...

D.Y ¬ 17-07-09 14:30

Re: Aston Martin DB9 verde mat !!!
 
Quote:

Originally Posted by Sasha (Post 2493135)
Toata lumea stie ca cererea de culori mate in acest moment este uriasa. Cele mai multe autoturisme care au fost "imbracate" în culori mate sunt masinile germane.

Dar nici celelalte nu fac exceptie. Spre exemplu acest Aston Martin. Ne referim mai exact la Aston Martin DB9, unul dintre cele mai excentrice modele ale constructorului britanic.

Alegerea culorii verde mat la acest coupe de lux este un lucru destul de indraznet, iar jantele negre se armonizeaza perfect cu paintjobul special. Oare s-a plictisit lumea de negru mat?


S-au plictisit de negru mat. Dar asta nu inseamna ca poti sa vopsesti o masina cu orice culoare mata.

Acum depinde si de gusturi, nu tuturor le plac aceleasi chestii.

Eu zic ca nu e nici urata, dar nici extraordinara.:)

FireWolf 17-07-09 14:31

Re: Aston Martin DB9 verde mat !!!
 
Mie imi place , zici ca e de armata :lol:

COL_seby 17-07-09 14:47

Re: Aston Martin DB9 verde mat !!!
 
Exact asta vroiam sa scriu si eu,mi-ai luat vorba din tastatura.Chiar imi place,si nu toti cocalarii vor avea culorii de acestea

central 17-07-09 14:52

Re: Aston Martin DB9 verde mat !!!
 
mie mi se pare speciala. nu intalnesti culoarea asta pe toate strazile asa cum intalnesti negru mat. plus ca se potriveste bine de tot culoarea asta pe ASTON. Din partea mea un + !

golidix 17-07-09 15:12

Re: Aston Martin DB9 verde mat !!!
 
daca ar baga ceva elemente cromate pe ea ar scoate in evidenta mai bine verdele mat si masina desigur :d
oricum mie unu personal imi place

the_one_and _only 17-07-09 15:13

Re: Aston Martin DB9 verde mat !!!
 
Love it, as vrea masina asta, in culoarea asta.

shu.lee 17-07-09 15:15

Re: Aston Martin DB9 verde mat !!!
 
Quote:

Originally Posted by golidix (Post 2493317)
daca ar baga ceva elemente cromate pe ea ar scoate in evidenta mai bine verdele mat si masina desigur :d
oricum mie unu personal imi place

elemente cromate pe o sportiva ? nu prea merge....
mie nu prea-mi place...oricum, nu e nici de prost gust

golidix 17-07-09 15:16

Re: Aston Martin DB9 verde mat !!!
 
Quote:

Originally Posted by shu.lee (Post 2493324)
elemente cromate pe o sportiva ? nu prea merge....
mie nu prea-mi place...oricum, nu e nici de prost gust

ma refer la grila fatza si jante cat de cat mai deschise la culoare

YGD-sef 17-07-09 15:43

Re: Aston Martin DB9 verde mat !!!
 
Quote:

Originally Posted by Gaby_Slo (Post 2493202)
urat...nu`mi place...e un verde urat in gen U.S. Army

pai cred ca de acolo au imprumutat nuanta asta de verde!:lol:

ovydioo 17-07-09 15:52

Re: Aston Martin DB9 verde mat !!!
 
mi-e greu sa ma abtin de la injuraturi si cuvinte despre neamuri cand toti pustanii care abia si-au luat buletinul au inceput si ei sa-si posteze ideile de psihologi (macar dc. s-ar exprima corect din punct de vedere gramatical). pe laga faptul ca este o culoare jalnica pt un aston care nu scoate nimic in evidenta la designul masinii reuseste sa faca dintr-un db9 o banalitate de masina. sa revin la ce m-a enervat: ''Chiar imi place,si nu toti cocalarii vor avea culorii de acestea''. este doar putini aia care are ''culorii'' de acestea la masina si aia nu este cocalari este baieti de cartier care asculta si ei parazitii ca au auzit ce cool este ei.

JohnyBoy 17-07-09 15:56

Re: Aston Martin DB9 verde mat !!!
 
e nasol .... mai frumos arata alb mat


All times are GMT +2. The time now is 05:18.

- Copyright 2024 4Tuning