Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Style & Motion (https://forum.4tuning.ro/584-style-and-motion.html)
-   -   Intalnire - Liberty Parade 2009 (https://forum.4tuning.ro/584-style-and-motion/133322-intalnire-liberty-parade-2009-a.html)

mastersync 13-07-09 19:37

Intalnire - Liberty Parade 2009
 
cel mai mare eveninemt house al anului nu ? este la mare , intre venus si saturn pe data de 18 iulie .
va fi nebunie totalaa !!!! eu(blondu) , benny , sorin si fia ne intalnim SAMBATA LA 20:00 IN PIATA CONSTITUTIEI sa plecam toti la acest eveniment . daca vrei sa te alaturi nu trebuie decat sa vii sambata , 18 iulie ora 20:00 FIX in constitutiei . pentru mai multe detalii profitati de intalnirea wanted de vineri , si folositi acest forum .

care e hotarat sa dea` cu semnatu aici .


eu , unu` merg sigur !!!

DSM_23 13-07-09 23:12

Re: Intalnire - Liberty Parade 2009
 
de mine nu scapati

Vj_AlecS 14-07-09 13:09

Re: Intalnire - Liberty Parade 2009
 
mai am 2 locuri in masina cine vrea.. sau 1 loc..:D plecarea la samabta la ora 20 si inoarcerea duminica seara.. cine vrea.. ieftin.

mastersync 14-07-09 13:14

Re: Intalnire - Liberty Parade 2009
 
mai am si eu 2 sau 3 , depinde cat de inghesuiti vreti sa stati , valabil pt cei care vor sa mearga . locurile din fata sunt ocupate :)daca nu nu`i problema , merg si doar eu cu prietena mea ... cel mai frumos ar fi sa fim 5-7-10 masini :X facem un show pe autostrada cum stim noi , ne distram umpic pe acolo ...facem putina galagie in constanta ...exact ce ne place noua . hai ca vreau sa aud aici multi prezenti ...liberty parade e ca ziua de nastere , odata pe an ...ce dracu` ? nu vedeti asa ceva in fiecare zi , sau saptamana ....

DSM_23 14-07-09 15:17

Re: Intalnire - Liberty Parade 2009
 
mai am si eu 2 locuri .asa ca mai bine ne gindim si facem o combinatie sa mergem mai multi intr-o masina

mastersync 14-07-09 15:37

Re: Intalnire - Liberty Parade 2009
 
vedem ....eu as merge cu a mea ... i`am pregatit benzina deja :))) mie`mi place sa merg cu muzica tare :X

eu s`ar putea sa mai iau vreo 2 prieteni . totusi cred ca spre sfarsitul saptamanii se vor trezi mai multi ca vor sa mearga .

Vj_AlecS 14-07-09 15:43

Re: Intalnire - Liberty Parade 2009
 
eu trebe sa merg cu masina ca o sa dorm in masina asa ca... daca merge cinea cu mn sa se gazeze :D ca nu avem loc sa dormim 4 in masina:P

mastersync 14-07-09 15:48

Re: Intalnire - Liberty Parade 2009
 
nu cred ca e cea mai buna idee sa dormi in masina , mai bine pe un sezlong , plecam la 8-9 de la liberty ....luam sezlongu de la prima ora :) wiii abea astept

razvan_panait 14-07-09 23:27

Re: Intalnire - Liberty Parade 2009
 
prezent si eu de colo

mastersync 15-07-09 05:48

Re: Intalnire - Liberty Parade 2009
 
Quote:

Originally Posted by razvan_panait (Post 2486621)
prezent si eu de colo




sigur ?! te asteptam sambata la 20 in constitutiei ?! cu cine mai vii ?! sa ne facem si noi un plan de idei .

Vj_AlecS 15-07-09 09:04

Re: Intalnire - Liberty Parade 2009
 
da un plan.. planul meu este sa mergem cu o viteza legala pe autostrada.. ca e criza si consumu o ia razna.. asa ca o viteaza de 120-130 e de ajuns ca nu ne alerga nimeni.. si plus ca or sa fie si radare precis..:)

mastersync 15-07-09 12:18

Re: Intalnire - Liberty Parade 2009
 
Quote:

Originally Posted by Vj_AlecS (Post 2487133)
da un plan.. planul meu este sa mergem cu o viteza legala pe autostrada.. ca e criza si consumu o ia razna.. asa ca o viteaza de 120-130 e de ajuns ca nu ne alerga nimeni.. si plus ca or sa fie si radare precis..:)



planul meu ste sa mergem cu 140 sa nu maxim 150 daca plecam la 8 si un sfert , sa ajungem si noi macar pe la 10 si , 11 ... iar eu ma gandeam sa mergem in mamaia duminica , la pranz , dupa ce ne trezeam ... ca plajele din venus saturn sunt cam naspa . ce ziceti ?avem radio vacanta ascultam muzica , cleopatra sa impingem tava , seara satul de vacanta ne dam in masinute . astept sa va dati si voi cu parerea .

Vj_AlecS 15-07-09 12:36

Re: Intalnire - Liberty Parade 2009
 
ne dam in tiribombe in parasute.. e si multe femei dar cam ametite...

mastersync 15-07-09 12:40

Re: Intalnire - Liberty Parade 2009
 
INTRE TIMP ... pregatesc o surpriza pt ce ce vor sa fie HIGHHHHHHHHHHHH !!!!!!!!!!!! :))))))))))))))

Vj_AlecS 15-07-09 14:36

Re: Intalnire - Liberty Parade 2009
 
mai de vara asa sa fie.. ca e cald la mare sa ne racorim...


All times are GMT +2. The time now is 23:09.

- Copyright 2026 4Tuning