Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Opel tuning (https://forum.4tuning.ro/136-opel-tuning.html)
-   -   Poze cu astrele noastre din Romania! (https://forum.4tuning.ro/136-opel-tuning/133135-poze-astrele-noastre-romania.html)

bogdan_r5 12-07-09 18:32

Poze cu astrele noastre din Romania!
 
astept poze cu astrele noastre nu din alta tara pt ca avem si noi masini frumoase.prezentatile

pwr_bz 02-08-09 11:31

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
18 Attachment(s)
:arrow::arrow::arrow:

Gulie_TwO 02-08-09 11:41

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
Quote:

Originally Posted by pwr_bz (Post 2528637)
:arrow::arrow::arrow:

da foarte frumoase masinile ....

bogdan_r5 02-08-09 12:07

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
3 Attachment(s)
acuma vin si eu cu 3 poze cu astra mea

bogdan_r5 02-08-09 12:08

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
merci pwr_bz pt pozele postate.
mai asteptam si alte minunatii ale romaniei.

Gulie_TwO 02-08-09 12:22

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
4 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by bogdan_r5 (Post 2528709)
care mai are poze prin pc-ul lui cu frumoasa lui masina.
haideti aratatileeeeeeeee

o sa pun si yo 2 3 poze momentan nu am facut poze la masina am facut in graba ....

bogdan_r5 02-08-09 12:49

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
te asteptam poate si ceva interior modificat

bogdan_r5 02-08-09 12:55

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
4 Attachment(s)
asta e fosta astra pe benzina.haideti si cu alte poze

Gulie_TwO 02-08-09 13:01

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by bogdan_r5 (Post 2528778)
te asteptam poate si ceva interior modificat


pote iti palce poza asta

bogdan_r5 02-08-09 13:04

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
uaooooo.cat ai dat pe plasma din bord???mai clara poza nu ai????

Gulie_TwO 02-08-09 13:06

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
Quote:

Originally Posted by bogdan_r5 (Post 2528801)
uaooooo.cat ai dat pe plasma din bord???mai clara poza nu ai????

NU mai stiu boss iti plac zici ? o sa incerc sa fac mai multe poze cu un aparat .... sper sa le pun diseara

pwr_bz 02-08-09 13:08

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
9 Attachment(s)
:arrow::arrow::arrow: enjoy boys;)

bogdan_r5 02-08-09 18:49

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
merci pwr_bz inca odata pt poze.frumoase rauuuuu.
mai ast si alti posesori de opel

bogdan_r5 03-08-09 07:27

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
haideti cu pozeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

bogdan_r5 03-08-09 14:25

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
hai baieti cu pozele.kiar si fete


All times are GMT +2. The time now is 23:54.

- Copyright 2026 4Tuning