Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Vanzari Cumparari PIESE Machete (https://forum.4tuning.ro/663-vanzari-cumparari-piese-machete.html)
-   -   Donatii machete, piese, etc ... (https://forum.4tuning.ro/663-vanzari-cumparari-piese-machete/133069-donatii-machete-piese-etc.html)

ciuca2 12-07-09 11:07

Donatii machete, piese, etc ...
 
Puteti posta aici tot ce doriti sa dati spre adoptie:machete bune,defecte.Sau piese pentru machete.Poate cineva are nevoie de ele.:D ;) :o

Cei care vor sa ia ceea ce se doneaza aici, trebuie sa aiba un motiv, sa arate la ce ii va folisi acea donatie (zic de piese in special)!

<Moderator edit> Reguli:
1.Aici postează doar cei ce doresc a DONA, nu cei cărora le-ar prinde bine o donație.Aceștia din urmă,vor aștepta să vadă cānd și dacă apare ceea ce le este necesar și nu-și permit a cumpăra.
2.Beneficiarului donației,īn mod uzual ii revine obligația de a se deplasa la donator ,sau a plăti taxele de expediere,după caz.
3.Cei ce donează sunt rugați să posteze poze și detalii(scara, firma producătoare) despre machete/piese

Vlad_BMW 21-08-09 20:56

Re: Donatii machete, piese, etc ...
 
daca vrea cineva eu am un ferari F50 pentru dezmembrat

dolb 21-08-09 21:11

Re: Donatii machete, piese, etc ...
 
ce scara? ma intereseaza

Vlad_BMW 22-08-09 00:40

Re: Donatii machete, piese, etc ...
 
cred ca 1/18 nu stiu sigur

dolb 22-08-09 08:24

Re: Donatii machete, piese, etc ...
 
baga neste pozne sa vad despre ce e vb

ciuca2 22-08-09 08:39

Re: Donatii machete, piese, etc ...
 
M-ar interesa si pe mine acel ferrari> Nu conteaza starea in care se afla.

Vlad_BMW 22-08-09 12:17

Re: Donatii machete, piese, etc ...
 
o sa incerc sa ii fac niste poze maine :)

vali_slayer 22-08-09 13:23

Re: Donatii machete, piese, etc ...
 
De cine e produs, si cat este de mare, comparativ cu BMW Z8 1/18 pe care il ai? Daca este scara 1/18, ma intereseaza; am trimis aseara pm.

coman razvan 22-08-09 22:12

Re: Donatii machete, piese, etc ...
 
Nu mai trimiteti PM-uri daca vrei ceva! SCRIETI PE FORUM sa vada toata lumea!

dolb 22-08-09 22:14

Re: Donatii machete, piese, etc ...
 
eu astept pozele cu el ..chiar ma intereseaza ca deja am unu si imi trebuie ceva piese pt a fi complet !

coman razvan 22-08-09 22:16

Re: Donatii machete, piese, etc ...
 
Oricum, TU ESTI primul care a solicitat informatii! Deci ai proritate in fata lui ciuca2 si vali_slyer! ;) Poate ceilalti au trimis o tona de PM-uri, dar este total nesemnificativ! ;)

andi_cimpean 22-08-09 22:35

Re: Donatii machete, piese, etc ...
 
gresesc cu ceva cand spun ca decizia finala apartine lui vlad? doar este macheta lui, si el hotaraste cui o doneaza;)

coman razvan 22-08-09 22:38

Re: Donatii machete, piese, etc ...
 
Nu gresesti deloc! :) Numai ca nu vreau sa iasa "pumni" pe aici! :lol:

dolb 22-08-09 22:40

Re: Donatii machete, piese, etc ...
 
oricum eu o sa studiez macheta..mie imi trebuie cateva piese importante...daca le contine macheta..o iau, daca nu.. o las cui vrea ca nu sunt genul sa "fure" tot ce e free. Poate altii au mai multa nevoie decat mine. Pana una alta asteptam pozele iar apoi putem intra in polemici

Vlad_BMW 22-08-09 22:42

Re: Donatii machete, piese, etc ...
 
Masina merge la ciuca2 , sa ma anunte daca plateste taxele postale , daca nu raspunde pana luni o dau la altcineva


All times are GMT +2. The time now is 19:54.

- Copyright 2024 4Tuning