![]() |
Vand arma airsoft
http://www.airsoft.ro/productdetails.php?idprodus=1622 despre asta e vorba am jucat de 3 ori cu ea o vand ca mai am un m4 si e criza :cry: pret 450 ron usor negociabil,nezgariata,intretinuta ;)
|
Re: Vand arma airsoft
up dau si un bb loader luneta 2 incarcatoare echipament de intretinere,0742173981,arma e replica reala 1/1 are 4,5 kg
|
Re: Vand arma airsoft
400 negociabil hai ca in curand imi pun si mp4-le la vanzare cine le ia pe amandoua fac pret bun :cry:
|
Re: Vand arma airsoft
7up...370 ron :???:
|
Re: Vand arma airsoft
350 :???:
|
Re: Vand arma airsoft
salut mai ai arma de vinzare
sunt interesat |
Re: Vand arma airsoft
s-a vandut am un mp5 de la JG 4 incarcatoare cu red tot si amortizor la 7 mil,daca nu vrei reddot-u si amortizoru tio dau la 550 ron ;)
|
Re: Vand arma airsoft
Quote:
In caz ca te mai intereseaza arma air soft - poti sa iti licitezi una de la Defecene school (din Timisoara) .Au plasat spre licitare 2 bucati pe http://licitatie.publi24.ro.Foarte misto ,chiar eu mi-am achizitionat una la fel luna trecuta de la ei. Acum o [poti lua la jumatate de pret. Nu a licitat nimeni pentru ea. O gasesti la echipamente sportive. Spor la licitat.:lol: |
Re: Vand arma airsoft
am arma ms de info :-)
|
Re: Vand arma airsoft
Quote:
|
Re: Vand arma airsoft
n-am mai fost de mult la un joc ca nu am timp,am lucrat cam non-stop,deobicei merg cu cei de pe airsoft-timisoara ;)
|
| All times are GMT +2. The time now is 04:15. |
- Copyright 2026 4Tuning