Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   Vand arma airsoft (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/133048-vand-arma-airsoft.html)

laurentiu_tim 12-07-09 03:19

Vand arma airsoft
 
http://www.airsoft.ro/productdetails.php?idprodus=1622 despre asta e vorba am jucat de 3 ori cu ea o vand ca mai am un m4 si e criza :cry: pret 450 ron usor negociabil,nezgariata,intretinuta ;)

laurentiu_tim 14-07-09 14:56

Re: Vand arma airsoft
 
up dau si un bb loader luneta 2 incarcatoare echipament de intretinere,0742173981,arma e replica reala 1/1 are 4,5 kg

laurentiu_tim 22-07-09 15:44

Re: Vand arma airsoft
 
400 negociabil hai ca in curand imi pun si mp4-le la vanzare cine le ia pe amandoua fac pret bun :cry:

laurentiu_tim 24-07-09 12:55

Re: Vand arma airsoft
 
7up...370 ron :???:

laurentiu_tim 27-07-09 15:50

Re: Vand arma airsoft
 
350 :???:

caut un bou 11-08-09 16:03

Re: Vand arma airsoft
 
salut mai ai arma de vinzare
sunt interesat

laurentiu_tim 12-08-09 13:01

Re: Vand arma airsoft
 
s-a vandut am un mp5 de la JG 4 incarcatoare cu red tot si amortizor la 7 mil,daca nu vrei reddot-u si amortizoru tio dau la 550 ron ;)

gabi29 28-09-09 18:15

Re: Vand arma airsoft
 
Quote:

Originally Posted by laurentiu_tim (Post 2509917)
7up...370 ron :???:

Salut

In caz ca te mai intereseaza arma air soft - poti sa iti licitezi una de la Defecene school (din Timisoara) .Au plasat spre licitare 2 bucati pe http://licitatie.publi24.ro.Foarte misto ,chiar eu mi-am achizitionat una la fel luna trecuta de la ei. Acum o [poti lua la jumatate de pret.

Nu a licitat nimeni pentru ea. O gasesti la echipamente sportive.

Spor la licitat.:lol:

laurentiu_tim 28-09-09 18:16

Re: Vand arma airsoft
 
am arma ms de info :-)

gabi29 28-09-09 18:23

Re: Vand arma airsoft
 
Quote:

Originally Posted by gabi29 (Post 2675984)
Salut

In caz ca te mai intereseaza arma air soft - poti sa iti licitezi una de la Defecene school (din Timisoara) .Au plasat spre licitare 2 bucati pe http://licitatie.publi24.ro.Foarte misto ,chiar eu mi-am achizitionat una la fel luna trecuta de la ei. Acum o [poti lua la jumatate de pret.

Nu a licitat nimeni pentru ea. O gasesti la echipamente sportive.

Spor la licitat.:lol:

A bun ...:) Colegu de mai in sus nu avea :) .Oricum sunt super. Unde mergi sa le incerci de obicei ?:)

laurentiu_tim 28-09-09 18:26

Re: Vand arma airsoft
 
n-am mai fost de mult la un joc ca nu am timp,am lucrat cam non-stop,deobicei merg cu cei de pe airsoft-timisoara ;)


All times are GMT +2. The time now is 04:39.

- Copyright 2026 4Tuning