Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   [Cumpar] Placa video , interfata AGP (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/132978-cumpar-placa-video-interfata-agp.html)

Extremus 11-07-09 16:39

[Cumpar] Placa video , interfata AGP
 
Cum spune si titlul doresc sa cumpar o placa video pe interfata AGP.
Pretul sa nu sara de 130 ron .

Deci..are cineva ? :oops:

Alejandro 16-11-09 13:04

Re: [Cumpar] Placa video , interfata AGP
 
vezi incerca la victoria in spate - e un baiat Adi (in bloc cu vechiul ghiseu de gaz) s-ar putea sa aiba ceva - dar ma indoiesc ca n-o sa scapi de acolo cu infarct la ce preturi are.


All times are GMT +2. The time now is 10:13.

- Copyright 2026 4Tuning