![]() |
[Cumpar] Placa video , interfata AGP
Cum spune si titlul doresc sa cumpar o placa video pe interfata AGP.
Pretul sa nu sara de 130 ron . Deci..are cineva ? :oops: |
Re: [Cumpar] Placa video , interfata AGP
vezi incerca la victoria in spate - e un baiat Adi (in bloc cu vechiul ghiseu de gaz) s-ar putea sa aiba ceva - dar ma indoiesc ca n-o sa scapi de acolo cu infarct la ce preturi are.
|
| All times are GMT +2. The time now is 10:13. |
- Copyright 2026 4Tuning