Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   CAR STYLING (https://forum.4tuning.ro/83-car-styling.html)
-   -   Audi A4 Avant - Masina animata de Sid, Lightning McQueen & Co. (https://forum.4tuning.ro/83-car-styling/132508-audi-a4-avant-masina-animata-sid-lightning-mcqueen-and-co.html)

boy_wonder 08-07-09 12:45

Audi A4 Avant - Masina animata de Sid, Lightning McQueen & Co.
 
24 Attachment(s)
Audi A4 Avant - Masina animata de Sid, Lightning McQueen & Co.

Lightning McQueen din Cars si Sid din Ice Age si-au strans toti prietenii laolalta si si-au dat intalnire pe caroseria acestui Audi A4 Avant. Insa nu pentru a se intrece sau scapa de conditiile climatice nefavorabile, ci pentru a crea arta. Arta airbrush-ului.

In afara paintjobului unic, cu personaje simpatice din cele doua animatii, Avant-ul se "bucura" si de o grila frontala imensa, noi spoilere fata si spate, praguri laterale si evacuare dubla. De asemenea, suspensia pe aer iti va permite sa ridici sau sa cobori masina atunci cand doresti, in timp ce jantele cromate sunt destul de mari (20 inci) ca sa iti redea zambetul de fiecare data. Interiorul se remarca prin accentele de bleu, un sistem audio Bose si o multitudine de monitoare capabile sa redea o cursa in care este implicat Lightning McQueen sau, de ce nu, o situatie in care Sid pica de fraier....

Verdictul nostru? O masina perfecta cu care sa iesi la un cinema drive-in si careia ai putea sa ii cumperi chiar si un bilet...

m3lcul 08-07-09 12:57

Re: Audi A4 Avant - Masina animata de Sid, Lightning McQueen & Co.
 
lcd-ul ala in usa e kiar snobism... in rest foarte misto lucrarea...cred ca i-a luat artistului cel putin de 2 luni pt lucrare

Catalin_br 08-07-09 12:58

Re: Audi A4 Avant - Masina animata de Sid, Lightning McQueen & Co.
 
Ohooo chiar foarte frumoasa.Merita chiar vreo 3 bilete.:D

viorel oancea 08-07-09 13:05

Re: Audi A4 Avant - Masina animata de Sid, Lightning McQueen & Co.
 
frumoasa foc.........adevarat artistu'

asalt_ini 08-07-09 13:22

Re: Audi A4 Avant - Masina animata de Sid, Lightning McQueen & Co.
 
Quote:

Originally Posted by m3lcul (Post 2470583)
lcd-ul ala in usa e kiar snobism... in rest foarte misto lucrarea...cred ca i-a luat artistului cel putin de 2 luni pt lucrare

dar de ala de sub capota ce sa mai zici...

bmwowners 08-07-09 13:29

Re: Audi A4 Avant - Masina animata de Sid, Lightning McQueen & Co.
 
Daca privim doar paintul masinii e adevarata arta foarte frumos dar ar da mai bine pe o plansa mare de desen decat pe acesta masina. Daca te uiti la masina e o mare sorcova. E parerea mea nu trebuie impartasita!

matiz87 08-07-09 14:13

Re: Audi A4 Avant - Masina animata de Sid, Lightning McQueen & Co.
 
foarte frumos. bravo celui care a facut lucrarea.!

ovydioo 08-07-09 14:23

Re: Audi A4 Avant - Masina animata de Sid, Lightning McQueen & Co.
 
un paintjob foarte tare. imi place cum este continuat la usi si in iterior. se vede ca a muncit mult si zic eu a meritat fiindca rezultatul este de apreciat. un 9+ pt felul in care arata masina in general.

alexymat 08-07-09 14:29

Re: Audi A4 Avant - Masina animata de Sid, Lightning McQueen & Co.
 
Foarte frumos...;)!

andi_cimpean 08-07-09 14:31

Re: Audi A4 Avant - Masina animata de Sid, Lightning McQueen & Co.
 
Dragut...2 observatii

1. Matter apare de 2 ori...pe folia aia aplicat
2. Puteau sterge praful inauntru inainte de sedinta foto (priviti praful de pe manerul portierei)

Giully4u 08-07-09 15:13

Re: Audi A4 Avant - Masina animata de Sid, Lightning McQueen & Co.
 
Ar fi aratat mult mai bine la interior daca nu vopseau gurile de ventilatie in albastru. Parca e logan pe taxi.

Scricy HKS 08-07-09 16:02

Re: Audi A4 Avant - Masina animata de Sid, Lightning McQueen & Co.
 
impresionant:D

ph-koss 08-07-09 16:06

Re: Audi A4 Avant - Masina animata de Sid, Lightning McQueen & Co.
 
nice car, un paintjob de exceptzie

UNLORD 08-07-09 17:04

Re: Audi A4 Avant - Masina animata de Sid, Lightning McQueen & Co.
 
Nu ma prinde deloc ... in plus e cam kitchoasa cu jantele si plasa aia cromata ... bleah!

andi_cimpean 08-07-09 17:04

Re: Audi A4 Avant - Masina animata de Sid, Lightning McQueen & Co.
 
Quote:

Originally Posted by bmwowners (Post 2470669)
Daca privim doar paintul masinii e adevarata arta foarte frumos dar ar da mai bine pe o plansa mare de desen decat pe acesta masina. Daca te uiti la masina e o mare sorcova. E parerea mea nu trebuie impartasita!

Quote:

Originally Posted by ovydioo (Post 2470786)
un paintjob foarte tare. imi place cum este continuat la usi si in iterior. se vede ca a muncit mult si zic eu a meritat fiindca rezultatul este de apreciat. un 9+ pt felul in care arata masina in general.

Quote:

Originally Posted by ph-koss (Post 2471078)
nice car, un paintjob de exceptzie

nu este vopsita. Este colantata. Uitati-va mai cu atentie!!!


All times are GMT +2. The time now is 13:15.

- Copyright 2024 4Tuning