Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   NU MAI JUCATI CRACING (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/132386-jucati-cracing.html)

dolb 07-07-09 16:30

NU MAI JUCATI CRACING
 
www.cracing.org - este cel mai stupid joc EVER ! NU VA RECOMAND ! S-AU SPART CONTURI LA GREU, SE TRISEAZA, CHIAR SI ADMINII TRISEAZA ! JOCUL E PLIN DE BUG-URI ( EX: PUI ROTI TOYO .. SI IN ACELASI TIMP POTI SA PUI SI ROTI YOKOHAMA SAU PUI MOTOR V12 SI IN ACELASI TIMP PUI SI MOTOR V6 ) . JOCUL ESTE O MARE PORCARIE !

Jass95 11-07-09 16:37

Re: NU MAI JUCATI CRACING
 
k.. :)) oricum nu prea imi placea ..:))

Alex30 19-07-09 20:14

Re: NU MAI JUCATI CRACING
 
L-am jucat si eu dar m-am plictisit repede de el :-)

RideTheRiddle 19-07-09 20:23

Re: NU MAI JUCATI CRACING
 
chiar ca e idiot :)) plus ca in primele 5 minute am primit warning si anume : WARNING! HACK ATTEMPT la ip .... :))


All times are GMT +2. The time now is 09:57.

- Copyright 2026 4Tuning