Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Extreme Racing (https://forum.4tuning.ro/72-extreme-racing.html)
-   -   INTALNIRI....eXtreme (https://forum.4tuning.ro/72-extreme-racing/13217-intalniri-extreme.html)

dj16xxs 17-02-06 19:32

INTALNIRI....eXtreme
 
urmatoarea intalnire extreme racing club..va fi pe 9.03.2005 la ora 19 tot la SERAI!

in cadrul acestui topic se vor stabilii intalniri de orice fel!

dj16xxs 19-02-06 20:58

propuneti o zi sa ne intalnim sa facem poze pentru site!.....in orice zi....

armand spune ca e 99% gata si ca am putea sa-i dam drumul!

poze ne-ar mai trebui sa am putea inaugura extremeracingclub.ro

DJ77VLD 19-02-06 23:46

Pai JOI... tot suntem in vacanta. Ce zici jenele? ne apucam sa dam cateva telefoane? :lol:

DJ77VLD 21-02-06 08:31

deci...sambata? :roll:

dj16xxs 22-02-06 23:53

joi la ora 21.00 la omv(calea bucuresti) intalnire cu cei care vor sa mearga la oradea la tuning&sound!

iustin_x 23-02-06 00:28

cand e pitic

dj16xxs 23-02-06 10:13

sambata!

DJ77VLD 08-03-06 13:59

Re: INTALNIRI....eXtreme
 
Joi09.03.2006 s-ar putea sa nu pot veni la intalnire pt ca..... ARE STEAUA MECIIIIII!!! Romania->STEAUA,EUROPA->STEAUA,ORIUNDE->STEAUA,CAMPIONII DIN GHENCEA!!!

DJ77VLD 08-03-06 14:00

Re: INTALNIRI....eXtreme
 
Asa ca domnule pitic....ne auzim! ;)

DJ-23-SLK 08-03-06 17:29

Re: INTALNIRI....eXtreme
 
Domnule VLD dupa cum bine stitzi SERAI`ul a fost dotat cu o plasma si putetzi urmari si meciul...da numa sa nu te vada piticu ca nu`l ascultzi ca stii ca e belea

DJ77VLD 08-03-06 18:49

Re: INTALNIRI....eXtreme
 
Ba tu nu m-ai vazut pe mine privind meciurile stelei :rolleyes2 :peace: :peace: :peace: :headache: :headache: :pistoles: :pistoles: :burn: :burn:

Carmen 09-03-06 12:31

Re: INTALNIRI....eXtreme
 
La cat ne intalnim?
Daca imi aduceti flori pt ieri, dau de baut pt azi :)))))))))))))))

dj16xxs 09-03-06 17:17

Re: INTALNIRI....eXtreme
 
la 19,ca de fiecare data!

method 11-03-06 22:18

Re: INTALNIRI....eXtreme
 
bine ca da si cineva macar un sms:(

dj16xxs 12-03-06 19:42

Re: INTALNIRI....eXtreme
 
R U S I N I C A Tuturor Pentru Faptul Ca Nu Ati Venit La Intalnire! Nu Vor Mai Fii Intalniri De Nici Un Fel Cat De Curand Datorita Neseriozitati Voastre! Nu Accept Nici O Scuza Si Sunt Dezamagit!


All times are GMT +2. The time now is 14:46.

- Copyright 2026 4Tuning