![]() |
Cel mai “fericit” Bentley Continental GT
3 Attachment(s)
Cel mai “fericit” Bentley Continental GT
Acesta este probabil cel mai neobişnuit Bentley pe catre l-aţi văzut vreodată: o floare imensă, steluţe, cârlionţi, toate „aşezate” pe eleganta şi totodată colorata capotă. Astfel, acest Bentley Continental GT a devenit o operă de artă unică creată de brazilianul Romero Britto. Opera de artă a avut probabil scopul de a aduce un zâmbet pe buzele tuturor celora care îl admiră. "Designerul" admite că deşi trăim într-o lume fără culoare, acest Bentley a venit exact la momentul potrivit. Brazilianul şi-a ales ca bază de pictură automobilul de lux pentru că, spune el, Bentley-ul este maşina care combină cel mai bine relaxarea cu bucuria. |
Re: Cel mai “fericit” Bentley Continental GT
Simpatica
|
Re: Cel mai “fericit” Bentley Continental GT
cum zicea cineva : "E frumos da nu prea" :lol::lol::-P
|
Re: Cel mai “fericit” Bentley Continental GT
genul de masina condusa de o fata care n-are mai mult de 24-25 de ani. iti pune un :D pe buze
|
Re: Cel mai “fericit” Bentley Continental GT
execrabil
|
Re: Cel mai “fericit” Bentley Continental GT
zici ca e jucarie :P
|
Re: Cel mai “fericit” Bentley Continental GT
Chiar daca nu e cel mai potrivita masina pe care sa vezi asa ceva, mi se pare chiar draguta.
|
Re: Cel mai “fericit” Bentley Continental GT
imi place culoarea foarte mult ... si are dreptate designer-ul, trebuie o pata de culoare in lumea asta ...
|
Re: Cel mai “fericit” Bentley Continental GT
De ce au lasat o gasca de hipioti drogati sa vopseasca un Bentley?
|
Re: Cel mai “fericit” Bentley Continental GT
mie mi se pare superb..extraordinar:D
|
Re: Cel mai “fericit” Bentley Continental GT
Quote:
Din acelasi motiv pentru care exista si BMW Art Cars. Pentru arta. |
Re: Cel mai “fericit” Bentley Continental GT
Imi place!Arata frumusel!
|
Re: Cel mai “fericit” Bentley Continental GT
nu se face asa ceva unui Bentley :!:
|
Re: Cel mai “fericit” Bentley Continental GT
wtf? bataie de joc sincer masina asta are un aer d business class.. simpla stock fara nimic pe ea.
|
Re: Cel mai “fericit” Bentley Continental GT
E mai frumoasa decat Ferrari-ul ala mazgalit...dar tot aiurea mi se pare, tinand cont de model...
|
| All times are GMT +2. The time now is 10:27. |
- Copyright 2026 4Tuning