Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   CAR STYLING (https://forum.4tuning.ro/83-car-styling.html)
-   -   Cel mai “fericit” Bentley Continental GT (https://forum.4tuning.ro/83-car-styling/132164-fericit-bentley-continental-gt.html)

Cigo 06-07-09 11:57

Cel mai “fericit” Bentley Continental GT
 
3 Attachment(s)
Cel mai “fericit” Bentley Continental GT

Acesta este probabil cel mai neobişnuit Bentley pe catre l-aţi văzut vreodată: o floare imensă, steluţe, cârlionţi, toate „aşezate” pe eleganta şi totodată colorata capotă.


Astfel, acest Bentley Continental GT a devenit o operă de artă unică creată de brazilianul Romero Britto. Opera de artă a avut probabil scopul de a aduce un zâmbet pe buzele tuturor celora care îl admiră. "Designerul" admite că deşi trăim într-o lume fără culoare, acest Bentley a venit exact la momentul potrivit.

Brazilianul şi-a ales ca bază de pictură automobilul de lux pentru că, spune el, Bentley-ul este maşina care combină cel mai bine relaxarea cu bucuria.

radar 06-07-09 12:24

Re: Cel mai “fericit” Bentley Continental GT
 
Simpatica

Marius_mym89 06-07-09 12:27

Re: Cel mai “fericit” Bentley Continental GT
 
cum zicea cineva : "E frumos da nu prea" :lol::lol::-P

ovydioo 06-07-09 12:42

Re: Cel mai “fericit” Bentley Continental GT
 
genul de masina condusa de o fata care n-are mai mult de 24-25 de ani. iti pune un :D pe buze

SKR* 06-07-09 12:52

Re: Cel mai “fericit” Bentley Continental GT
 
execrabil

Le.Yoko 06-07-09 13:13

Re: Cel mai “fericit” Bentley Continental GT
 
zici ca e jucarie :P

SV25MBN 06-07-09 13:24

Re: Cel mai “fericit” Bentley Continental GT
 
Chiar daca nu e cel mai potrivita masina pe care sa vezi asa ceva, mi se pare chiar draguta.

Rookie 06-07-09 13:30

Re: Cel mai “fericit” Bentley Continental GT
 
imi place culoarea foarte mult ... si are dreptate designer-ul, trebuie o pata de culoare in lumea asta ...

the_one_and _only 06-07-09 13:44

Re: Cel mai “fericit” Bentley Continental GT
 
De ce au lasat o gasca de hipioti drogati sa vopseasca un Bentley?

JunKer_hP 06-07-09 13:56

Re: Cel mai “fericit” Bentley Continental GT
 
mie mi se pare superb..extraordinar:D

bogg 06-07-09 14:29

Re: Cel mai “fericit” Bentley Continental GT
 
Quote:

Originally Posted by the_one_and _only (Post 2465515)
De ce au lasat o gasca de hipioti drogati sa vopseasca un Bentley?


Din acelasi motiv pentru care exista si BMW Art Cars. Pentru arta.

pwr_bz 06-07-09 14:29

Re: Cel mai “fericit” Bentley Continental GT
 
Imi place!Arata frumusel!

Claw166 06-07-09 14:35

Re: Cel mai “fericit” Bentley Continental GT
 
nu se face asa ceva unui Bentley :!:

matiz87 06-07-09 15:26

Re: Cel mai “fericit” Bentley Continental GT
 
wtf? bataie de joc sincer masina asta are un aer d business class.. simpla stock fara nimic pe ea.

slayersland 06-07-09 16:40

Re: Cel mai “fericit” Bentley Continental GT
 
E mai frumoasa decat Ferrari-ul ala mazgalit...dar tot aiurea mi se pare, tinand cont de model...


All times are GMT +2. The time now is 10:27.

- Copyright 2026 4Tuning