Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini tunate (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate.html)
-   -   Hai ne dam cu asta (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate/1321-hai-dam.html)

B|shOp-VR6 12-06-04 13:11

Hai ne dam cu asta
 
Ce ziceti de nebuni?

B|shOp-VR6 12-06-04 13:14

1 Attachment(s)
Adik de astia :P

BogdanCMS 12-06-04 13:24

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Americanii ajtia sunt dementi rau de tot, tata, sunt dushi, auzi, sa faca dragster dintr-un autobuz de scoala...N-ai vazut asa ceva...Eu zic sa facem si noi unu' dintr-un troleibuz d'asta DAC, ne bagam vreo 20 si sa vezi senzatii de roller-coaster pe noi... :wink: :D

fester 12-06-04 22:31

scenariul urmator :
mergi ca omul pe strada si te incadrezi pe banda 2 pt ca la stop pe banda 1 e un 102 care porneshte ca orice autobuz d ela stop .....
shi sa ai surpriza unei plecari ca astea sa te lase intr-o ploaie de scantei :))
cred ca toata intersectiza ar ramane MASCA :))
oricum ... trebuie incercata shi filmata odata treaba
problema e ca ne mai trebuie un autobuz cu cateva de mii de cai putere :))

Calindcm 13-06-04 16:46

Dumnezo si Sfantu' Petru!!! :)
Americanii astia nu-s normaaaaali! Da-mi place mentalitatea lor!
Si faza cu intersectia-i interesanta da pe langa autobus si motor cre ca-ti trebe si niste frane sau poate o parasuta , ca sa nu te asezi cu fata autobusului pe ala care sta la urmatoru semafor! :D :P

RoSonic 13-06-04 17:03

12.2 secunde.... :shock:

Poate face si RATB-ul niste modificari la vreun daf.... si sa-l fugareasca un pic pe la vreo etapa LR :)

B|shOp-VR6 13-06-04 18:19

O fi pe sfert de mila :?:

BoSsuL3TZ 13-06-04 22:53

loooooooooooooozl.. misto faza.. bine dupa cate am observat este mult mai mic.. :D nu are mai mult de 2 m inaltime.. uita-tzi-va la tipu care sta langa el.. dar mere super.. pe doua rotzi pana la finish.. si greutate.. este foarte usor.. :D cemai o adevarata masina de DRAG! :D kooooool! :D :D :D :D :D :D

ZUZG7 14-06-04 10:33

Da oare cit costa un abonament :D ?
Ai voie sa mergi pe scara ? :)))))))))))

BogdanCMS 14-06-04 11:12

Da, 12,2 sec si 107,93 mph la 400m!!!!!! :shock: :shock: :D
ZUZG7, cred ca in autobuzu ala toate scaunele tb sa fie Sparco racing :P ...ce marfa ar fi, o linie d-asta de autobuz de la Unirii pana la Victoriei...wheeeeeeeee... :P :D :lol:

Calindcm 14-06-04 13:24

Da mah . :lol:
Nu stiti cumva daca face Petromu' contracte cu peroane fizice ca ma gandeam sa-mi fac si io unu de-ala si sa iau tona zlnica de bezina mai ieftin. :P

B|shOp-VR6 14-06-04 14:44

Oare ce-o vedea soferul autobuzului?? Pasari, Stele...

EvLSant0S 14-06-04 20:50

lol... very looong wheelie.. :) asta da filmuletz.. :)

ahoe 15-06-04 17:20

Ce-a fost aia , cred ca l-am vazut de zece ori :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

BogdanCMS 15-06-04 18:25

Pai, mai nou, asa ii transporta pe shcolari in State, cu autobuze d-astea...ii si aud pe baieti: \"mami, mami, vreau la scoala neaparat...nuuuu, nu vreau sa ma duci cu masina, vreau cu nenea cu autobuzu, vreau cu autobuzuuuu....\". :lol: :lol:


All times are GMT +2. The time now is 02:34.

- Copyright 2026 4Tuning