Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   Cumpăr n95 sau iphone APPLE! (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/131923-cumpar-n95-iphone-apple.html)

Tweety_rzw 04-07-09 07:33

Cumpăr n95 sau iphone APPLE!
 
Cum spune şi titlul cumpăr n95 sau iphone apple 2g sau 3g,ofer maxim 3 mil şi un nokia 6300 card 1gb,husă ,īncărcător,cablu de date !Ţin să zic pt telefoane sh nu pot oferi mai mult de atāt decăt 6300 le şi 3 mil !


All times are GMT +2. The time now is 05:26.

- Copyright 2026 4Tuning