Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Audi (https://forum.4tuning.ro/283-discutii-audi.html)
-   -   Caut service (https://forum.4tuning.ro/283-discutii-audi/131704-caut-service.html)

Sasha 02-07-09 16:25

Caut service
 
Cine stie un service in Bucuresti unde se desfunda instalatia de scurgere.
Probabil este infundata instalatia(la un A4 B6) si a intrat apa de la ploaie in masina:|

somebody? :?

BC-20-LET 03-07-09 12:03

Re: Caut service
 
Banuiesc ca a intrat prin fata. Mie imi mai desfundau baietii de la spalatorie cu aer comprimat.
Banuiesc ca la orice service care are un compresor se poate rezolva.

brownshark 03-07-09 12:12

Re: Caut service
 
instalatia ?
pe unde presupui / stii ca ti-a intrat apa ?
masina are trapa ?

Sasha 03-07-09 12:30

Re: Caut service
 
problema a fost rezolvata, se poate inchide :)


All times are GMT +2. The time now is 13:29.

- Copyright 2026 4Tuning