![]() |
Caut service
Cine stie un service in Bucuresti unde se desfunda instalatia de scurgere.
Probabil este infundata instalatia(la un A4 B6) si a intrat apa de la ploaie in masina:| somebody? :? |
Re: Caut service
Banuiesc ca a intrat prin fata. Mie imi mai desfundau baietii de la spalatorie cu aer comprimat.
Banuiesc ca la orice service care are un compresor se poate rezolva. |
Re: Caut service
instalatia ?
pe unde presupui / stii ca ti-a intrat apa ? masina are trapa ? |
Re: Caut service
problema a fost rezolvata, se poate inchide :)
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:29. |
- Copyright 2026 4Tuning