![]() |
Europa motorizată s-a strāns īn California. Mare eveniment, mare
117 Attachment(s)
Europa motorizată s-a strāns īn California. Mare eveniment, mare...
Pasionaţii americani de maşini 100% europene s-au strāns şi au strāns laolaltă, īn San Diego, (California) nu mai puţin de 1.600 de maşini. Evenimentul a adunat cele mai diverse mărci, unele dintre ele lucrate şi tunate după preferinţele proprietarilor lor: multe Volkswagen-uri cu răciri suplimentare la motor, Porsche modificate, Mercedes, Audi, Volvo, Mini, Smart, dubiţe folosite la livrat māncare, drift-uri, petreceri şi... fete. Spor la urmărit fotografii. |
Re: Europa tunată s-a strāns īn California. Mare eveniment, mare
As fi vrut si eu sa fiu acolo..toate sunt superbe !
|
Re: Europa motorizată s-a strāns īn California. Mare eveniment, mare
sunt cateva modele chiar foarte reusite
|
Re: Europa motorizată s-a strāns īn California. Mare eveniment, mare
stie cineva a fost vre-o masina din romania?
|
Re: Europa motorizată s-a strāns īn California. Mare eveniment, mare
Quote:
|
Re: Europa motorizată s-a strāns īn California. Mare eveniment, mare
se putea k un bmw sa nu se dea dea latu M1 ala e crima
|
Re: Europa motorizată s-a strāns īn California. Mare eveniment, mare
wow cateva masini belea :X super eventu
|
Re: Europa motorizată s-a strāns īn California. Mare eveniment, mare
wow :X
super cars 8-> totusi nici un lamboo sau un ferrari :-s :))) |
Re: Europa motorizată s-a strāns īn California. Mare eveniment, mare
Quote:
ON TOPIC: primele 2 poze fac toti banii (din punctul meu de vedere :-D)...oricum muuulte masini frumoase |
Re: Europa motorizată s-a strāns īn California. Mare eveniment, mare
nu credeam ca sunt atat de apreciate "europencele" in America :D
|
Re: Europa motorizată s-a strāns īn California. Mare eveniment, mare
Nissan GT-R nu e european...oricum superbe toate. M`am uitat de doua ori la poze.
|
Re: Europa motorizată s-a strāns īn California. Mare eveniment, mare
mda, nu stiam ca lexusurile alea si gtr-u sunt europene ... misto masini
|
Re: Europa motorizată s-a strāns īn California. Mare eveniment, mare
ce tare ala cu lambo si ferrari si is pozate, thumbs up
|
Re: Europa motorizată s-a strāns īn California. Mare eveniment, mare
foarte multe masini frumoase....ce mi-ar trebui sprinterul ala rosu....MERCEDES SPRINTER 4 MATIC
|
Re: Europa motorizată s-a strāns īn California. Mare eveniment, mare
la ei se poate sa fie multe masini adunate , la noi bashca , ata ete sunt bune si pozele
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:38. |
- Copyright 2026 4Tuning