Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Evenimente Auto (https://forum.4tuning.ro/25-evenimente-auto.html)
-   -   Europa motorizată s-a strāns īn California. Mare eveniment, mare (https://forum.4tuning.ro/25-evenimente-auto/131673-europa-motorizata-strans-california-eveniment.html)

Cosmin Arsene 02-07-09 13:56

Europa motorizată s-a strāns īn California. Mare eveniment, mare
 
117 Attachment(s)
Europa motorizată s-a strāns īn California. Mare eveniment, mare...


Pasionaţii americani de maşini 100% europene s-au strāns şi au strāns laolaltă, īn San Diego, (California) nu mai puţin de 1.600 de maşini.

Evenimentul a adunat cele mai diverse mărci, unele dintre ele lucrate şi tunate după preferinţele proprietarilor lor: multe Volkswagen-uri cu răciri suplimentare la motor, Porsche modificate, Mercedes, Audi, Volvo, Mini, Smart, dubiţe folosite la livrat māncare, drift-uri, petreceri şi... fete.

Spor la urmărit fotografii.

canon 02-07-09 14:25

Re: Europa tunată s-a strāns īn California. Mare eveniment, mare
 
As fi vrut si eu sa fiu acolo..toate sunt superbe !

adrian78bmw 02-07-09 14:46

Re: Europa motorizată s-a strāns īn California. Mare eveniment, mare
 
sunt cateva modele chiar foarte reusite

T u p 3 u 02-07-09 14:47

Re: Europa motorizată s-a strāns īn California. Mare eveniment, mare
 
stie cineva a fost vre-o masina din romania?

B-20-w I S 02-07-09 14:56

Re: Europa motorizată s-a strāns īn California. Mare eveniment, mare
 
Quote:

Originally Posted by T u p 3 u (Post 2456096)
stie cineva a fost vre-o masina din romania?

da a fost masina mea de spalat intr-un periplu prin america a fost si la pomana lu` MJ

glevidj 02-07-09 15:38

Re: Europa motorizată s-a strāns īn California. Mare eveniment, mare
 
se putea k un bmw sa nu se dea dea latu M1 ala e crima

matiz87 02-07-09 15:43

Re: Europa motorizată s-a strāns īn California. Mare eveniment, mare
 
wow cateva masini belea :X super eventu

AndreiKai 02-07-09 16:25

Re: Europa motorizată s-a strāns īn California. Mare eveniment, mare
 
wow :X

super cars 8->

totusi nici un lamboo sau un ferrari :-s :)))

Marius_mym89 02-07-09 16:43

Re: Europa motorizată s-a strāns īn California. Mare eveniment, mare
 
Quote:

Originally Posted by AndreiKai (Post 2456371)
wow :X

super cars 8->

totusi nici un lamboo sau un ferrari :-s :)))

cum nu??? ia uita-te mai atent sa vezi...

ON TOPIC: primele 2 poze fac toti banii (din punctul meu de vedere :-D)...oricum muuulte masini frumoase

Claw166 02-07-09 17:17

Re: Europa motorizată s-a strāns īn California. Mare eveniment, mare
 
nu credeam ca sunt atat de apreciate "europencele" in America :D

badeaboy_jr 02-07-09 17:32

Re: Europa motorizată s-a strāns īn California. Mare eveniment, mare
 
Nissan GT-R nu e european...oricum superbe toate. M`am uitat de doua ori la poze.

dem_fuzl 02-07-09 18:00

Re: Europa motorizată s-a strāns īn California. Mare eveniment, mare
 
mda, nu stiam ca lexusurile alea si gtr-u sunt europene ... misto masini

PaulMIG 02-07-09 18:11

Re: Europa motorizată s-a strāns īn California. Mare eveniment, mare
 
ce tare ala cu lambo si ferrari si is pozate, thumbs up

david_makaidj 02-07-09 18:17

Re: Europa motorizată s-a strāns īn California. Mare eveniment, mare
 
foarte multe masini frumoase....ce mi-ar trebui sprinterul ala rosu....MERCEDES SPRINTER 4 MATIC

crdi 02-07-09 18:26

Re: Europa motorizată s-a strāns īn California. Mare eveniment, mare
 
la ei se poate sa fie multe masini adunate , la noi bashca , ata ete sunt bune si pozele


All times are GMT +2. The time now is 23:38.

- Copyright 2026 4Tuning